אקדמיה מון-אמור, על מנהיגות, אמנים ומרצים

חברי איגוד יקרים,

הנכם מוזמנים לנקודת מפגש:אקדמיה מון-אמור, על מנהיגות, אמנים ומרצים. 

אשר תתקיים ביום רביעי, 17 בספטמבר בין השעות 18:00 ל-20:30

אלפרד – מכון שיתופי לאמנות ולתרבות סמטת שלוש 3, תל אביב – יפו

משתתפים: דיויד גוס, מוטי בודק

מנחה : גלעד אופיר

מפיקה: יעל פרבר

בנקודת מפגש הבאה ישוחח גלעד אופיר, יו”ר איגוד האמנים הפלסטיים בישראל עם אדריכל מוטי בודק, יו"ר ארגון מרצי בצלאל ודיויד גוסצייר ומרצה. ראש צוות המשא ומתן, איגוד המרצים מן החוץ שנקר. שני אישים אלה הובילו מו"מ אינטנסיביים ומתוקשרים עם הנהלות מוסדותיהם באביב 2014 שנמשכו עד לסיום שנה”ל. מאבקים אלה היו סוערים במיוחד וכללו השבתות לימודים, מחאות, מכתבים לציבור המרצים משני הצדדים, והציתו תסכול, קושי, חשש וזעם רב עבור כל הנוגעים בדבר.

 

כעת, כשנה”ל החדשה עומדת בפתח, הזמנו את שני מנהיגי המאבק לשיחה משותפת ולניתוח רטרוספקטיבי של הדברים. בפגישה המיועדת נבקש לבחון את מהלכם של שני המאבקים הגדולים שהתרחשו במקביל בשני המוסדות הבכירים לאמנות ועיצוב. כיצד ניהלו ארגוני המרצים מאבק ממושך עם הנהלותיהם, מה עמד על הפרק ומה הושג.

נעמוד על הדמיון והשוני שבין המאבקים ומה אפשר להסיק כעת, לאחר שמאבקים אלה הסתיימו ומה האופק המקצועי שנוצר עבור גופי המרצים. אילו מערכות יחסים חדשות נוצרו בין המרצים, המנהיגות והנהלות המוסדות ובאיזה מידה יכולים גופי מרצים במוסדות מקבילים ללמוד ממאבקים והישגים אלה. מהן המטרות והיעדים העכשוויים של הנהגת המרצים בבצלאל ושנקר והאם אפשר לתכנן שיתופי פעולה ביניהם.   

לוח זמנים:

18:00−18:15 התכנסות, קפה, תה

18:15−19:00  יו"ר האיגוד גלעד אופיר בשיחה עם מוטי בודק ודיויד גוס – ראשי איגודי המרצים בבצלאל ובשנקר

19:00−19:30 שאלות ודיון פתוח

19:30−20:30 אסיפה כללית לחברי האיגוד המקצועי בלבד.

חברי האיגוד מוזמנים לקורס בניית תיק עבודות לאמנים עם האוצרת סאלי הפטל-נוה!
נותר עוד מקום אחד אחרון בסדנה לכתיבת בקשות למימון והגשות לפרסים, רזידנסים ופסטיבלים!
בואו למפגש אישי עם מעין נבו, מרכזת פרוייקטים אמנותיים בעיריית תל אביב – יפו!
איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם "אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל", וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים באמנות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.
הצטרפות / חידוש חברות » תעריפון מומלץ לאמן»

חשוב לדעת

חברי איגוד, אתם זכאים ליעוץ משפטי חינם, יכולים להיכנס למלא מוזיאונים עם כרטיס החבר, ויכולים להשתמש בסדנאות המאובזרות של "מכון אבני"! גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!