הטבות ושירותים

עמוד ההטבות והשירותים מתעדכן בכל פעם שנוסף שירות, הנחה או מוזיאון חינמי חדש. לחצו על הכותרות הכחולות לפרטים נוספים בכל נושא.
ייעוץ משפטי חינם!
מתלבטים לגבי חתימה על חוזה עם גלריה או מוזיאון? גנבו לכם זכויות יוצרים? חברי האיגוד זכאים לייעוץ משפטי ראשוני חינם עם עורך הדין גיא אבידן! שימו לב – הייעוץ האמור הוא בענייני אמנות בלבד. אם שדדתם בנק, השוד הסתבך והמשטרה דולקת אחריכם, נא לא לפנות אלינו.
מעוניינים? כתבו לנו אל igud.a.p@gmail.com ונתאם עבורכם פגישה.
חברי האיגוד נכנסים בחינם למוזיאונים הכי שווים!
מוזיאון ישראל (בהצגת כרטיס חבר איגוד), מוזיאון אשדוד (בהצגת כרטיס חבר איגוד), מוזיאון רמת גן (בהצגת כרטיס חבר איגוד), מוזיאון ארץ ישראל (בהצגת הכרטיס הבינלאומי) מוזיאון חיפה (הנחה על כרטיס משולב למוזיאוני חיפה)
וגם להמון מוזיאונים מובילים בעולם! (לחצו כאן לרשימה מלאה ומרשימה)
פגישות ייעוץ וליווי לקראת הגשות!
יש לך הגשה יוצאת מן הכלל לרזידנסי או פרס אבל קשה לך לתאר אותה במילים, לתרגם לתקציב ולהדגים כיצד העסק מתחבר לתיק העבודות? אתם מוזמנים למפגש ייעוץ עם נוגה דוידסון – אוצרת, מנהלת אמנותית ורכזת תחום התמיכות באיגוד.
המפגש הוא בן שעה, ובמהלכו נוגה תעבור איתכם/ן על ההצעה ותלטשו אותה בצוותא (מחיר מסובסד לחברי האיגוד: 200 ש"ח.)
בעניין? אתם יכולים להרשם ולשלם כאן ועכשיו!
חברי האיגוד עובדים בסדנאות השוות והמאובזרות של מכון אבני!
צריכה לנסר אובייקט אדיר מימדים באופן דחוף אבל אין לך איפה? ניסרת הרגע אובייקט אדיר מימדים, ואז הבנת שרצית בעצם להלחים אותו? הקץ לבעיות! כחברי איגוד אתם מוזנים לעבוד כמה זמן שהם רוצים בסדנאות העץ, המתכת, ההלחמות, הפח, הפלסטיק והמחשבים המאובזרות של מכון אבני!
מחיר מסובסד לשבוע עבודה בסדנאות – 300 ש"ח.
מעוניינים? הרשמו אצלנו במייל igud.a.p@gmail.com
הנחות לחברי האיגוד בבתי עסק אמנותיים!
חברי האיגוד נהנים מהנחה נצחית של 15 אחוזים ברשת "ארטא", בהצגת כרטיס חבר.
חברי האיגוד מקבלים הנחת סטודנט קבועה ב"יוגנד", בהצגת כרטיס חבר.
חברי האיגוד מקבלים הנחה של 15% הנחה בהרשמה לקורסים או ברכישת "כרטיס הידידים" של ה"בית לאמנות ישראלית".

חברי האיגוד נהנים מייעוץ משפטי חינם, כניסה בחינם למוזיאונים הטובים בישראל ובעולם, הנחות בבתי עסק לצרכי אמנות, מפגשי ייעוץ לקראת הגשות ואפשרות לעבוד בסדנאות השוות והמאובזרות של מכון אבני. לחצו על הכותרות הכחולות כדי לקבל את הפרטים המלאים!
הצטרפות / חידוש חברות » תעריפון מומלץ לאמן»

חשוב לדעת

חברי איגוד, אתם זכאים ליעוץ משפטי חינם, יכולים להיכנס למלא מוזיאונים עם כרטיס החבר, ויכולים להשתמש בסדנאות המאובזרות של "מכון אבני"! גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!