כרטיס חבר

  • כרטיס החבר של האיגוד (בתוקף) מקנה כניסה חינם למוזיאונים הבאים: מוזיאון תל-אביב, מוזיאון ישראל, מוזיאון אשדוד, המוזיאון לאמנות ישראלית רמת גן, מוזיאון נחום גוטמן, מוזיאון עוקשי-עכו.
  • מוזיאון חיפה- כרטיס כניסה בעלות של 15 ש"ח בלבד.
  • כרטיס חבר בינלאומי של iaa /a.i.a.p UNESCO (עלות הכרטיס 20 ₪ נוספים): כרטיס זיהוי של אמן מקצועי המאפשר כניסה מוזלת או חינם לחלק מהמוזיאונים בעולם*.

ייעוץ משפטי

  1. האיגוד מזמין את כל חבריו לשלוח לבדיקת האיגוד כל חוזה מול מוזיאון, גלריה, גוף מסחרי, תחרות, מוסד עירוני או כל התקשרות חוזית אחרת לצורך בדיקת החוזה והיבטיו האתיים. במידת הצורך, האיגוד יבוא במשא ומתן לשינוי תנאי החוזה (מבלי לציין את מקור קבלת החוזה).
  2. פגישת ייעוץ אחת בשנה (לכל חבר) ללא תשלום.
  3. התחייבות למחיר של 400 ₪ (כולל מע"מ) עבור ייעוץ, משלוח מכתב התראה בעניין משפטי הקשור לפעילותו האמנותית של אמן חבר עמותה –  וייעוץ לאחר קבלת תשובה למכתב ההתראה.

להטבות נוספות לחצו כאן

 

 *כרטיס אונסקו בינלאומי

האיגוד מבהיר שאין לו כל שליטה או מידע לגבי המדינות המכבדות את הכרטיס. על פי דיווחים של חברי האיגוד ישנם מדינות בהם הכרטיס מאפשר כניסה ללא תשלום למוזיאונים, ולעיתים אף ללא תור, ולעומת זאת ישנן מדינות שהכרטיס לא מוכר בהן כלל. לצערנו אין אתר המרכז את המידע, ואף ישנם שינויים תכופים במקומות בו מכבדים אותו.
נשמח לפרסם באתר עדכונים שוטפים מחברי האיגוד בכדי לשתף את חברי האיגוד במידע מעודכן. שתפו אותנו ונשתף את כלל החברים.