קול קורא לשהות אמן קרמיקה בתל אביב

המחלקה לאמנויות בעיריית תל אביב-יפו, בשיתוף המרכז הקהילתי נווה עופר, מזמינה אמני קרימיקה, בוגרי לימודי קרמיקה במוסד ללימודי אמנות, להגיש את מועמדותם לתכנית שהות האמן החדשה בנווה עופר. במסגרת התכנית, יקבל אמן הקרמיקה סטודיו קרמי לשימושו האמנותי ובתמורה יתחייב האמן להעביר 7 שעות הוראה פרונטלית בשבוע, במסגרתן יהיה אחראי על גיבוש קבוצת תלמידים, תהליך למידה משמעותי ויצירת פרויקט סיום.

על האמן המגיש להיות "בוגר לימודי קרמיקה במוסד ללימודי אמנות, בעל תיק עבודות מגובש וסגנון אמנותי מובחן, ובעל רקע בהוראה, הדרכה או פעילות קהילתית". על המועמדים לשלוח קובץ pdf שכולל תיק עבודות, קורות חיים והצהרת אמן לדוא״ל: communityartlv@gmail.com

תאריך אחרון להגשת הטפסים: 6 בספטמבר 2018

03/09/2018
תגיות:
פעילות האיגוד סביב ביטול תמיכת מפעל הפיס בסרט הזוכה בפסטיבל ״דוקאביב״
בואו למפגש הכנה לקראת הגשת מועמדות לסדנה החדשה שלנו בתחום הרזידנסי!
מפגש מיוחד עם מעין נבו לקראת ״ועדת המקלטים״ של עיריית תל אביב!
איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם "אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל", וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים באמנות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.
הצטרפות / חידוש חברות » תעריפון מומלץ לאמן»

חשוב לדעת

חברי איגוד, אתם זכאים ליעוץ משפטי חינם, יכולים להיכנס למלא מוזיאונים עם כרטיס החבר, ויכולים להשתמש בסדנאות המאובזרות של "מכון אבני"! גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!