שמעתם על חממת הפיסול הציבורי שלנו בירושלים?

רצינו לדווח לכם על מיזם שאנחנו שותפים בו, במסגרת הפעילות של האיגוד לקידום הסדרה ושותפות אמנים עכשוויים בפיסול הציבורי בישראל. מדובר בחממת הפיסול  GO PUBLIC, שפועלת בירושלים ומטרתה "להקנות לאמנים פלסטיים המעוניינים ליצור במרחב הציבורי כלים מעשיים ופרקטיים לתכנון יצירות המיועדות למרחב זה, ולגשר על הפער הקיים כיום בין האמנים לבין הממסד המזמין עבודות פיסוליות, באמצעות מפגשי היכרות בין האמנים לבעלי תפקידים מרכזיים בתחום הצבת פיסול במרחב הציבורי, הקניית מידע בסיסי וכלים לתכנון ותקצוב עבודה, המיועדת למרחב הציבורי."

את החממה יזמה ומנהלת תמר גיספן מ"הגלריה החדשה וסדנאות האמנים בטדי", בשיתוף עם המחלקה לאמנות חזותית בעיריית ירושלים ובשיתוף האיגוד. לשאלות ופרטים נוספים בקשר לחממה, לחצו כאן.

 

06/09/2018
תגיות:
עיריית באר שבע פרסמה קול קורא להצבת פסל בכיכר תנועה סמוך לפארק ההיי-טק. תגישו הצעות!
עדכון בנוגע לכניסה למוזיאון תל אביב עם כרטיס החבר
חילקנו לראשונה פרסי הצטיינות לסטודנטים מטעם האיגוד!
איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם "אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל", וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים באמנות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.
הצטרפות / חידוש חברות » תעריפון מומלץ לאמן »

חשוב לדעת

חברי איגוד, אתם זכאים ליעוץ משפטי חינם, יכולים להיכנס למלא מוזיאונים עם כרטיס החבר, ויכולים להשתמש בסדנאות המאובזרות של "מכון אבני"! גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הגשות ואירועים

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!