קול קורא של משרד התרבות לתמיכות בתחום התרבות לשנת 2019

חברים וחברות, משרד התרבות יצא בקול קורא להגשת בקשות לקבלת תמיכות בתחום התרבות לשנת 2019. כדאי לכם מאוד לנבור במסמכים ולנסות להתאים יוזמות או תערוכות שלכם להגשה הזו. יש פה כמה קטגוריות שרלוונטיות מאוד לאמנים פלסטיים. התקציבים האלה ממתינים ליוזמות שלכם!

חשוב מאוד לדעת – כרגע, יש כאן קאץ׳. אפשר להגיש למאגר התקציבים המדהים הזה רק באמצעות עמותה שפועלת שנתיים לפחות, ולכן ההגשה הזו דורשת התארגנות מיוחדת. אתם צריכים למצוא עמותה מתאימה שתגיש אתכם. אנחנו מקווים מאוד שמנהל התרבות יפתח בהקדם את ערוץ התמיכה הישיר ביוצרים עצמאיים (יוזמה מבורכת שעל הכוונה לנקוט בה הכריז המשרד כבר לפני שלוש שנים, ולצערנו טרם יצאה לפועל.)

מידע נוסף על ההגשות (מי יכול להגיש, עבור אילו פרויקטים, הפניה לנוסח התקנה, טיפים להגשה טובה, וכו) – תוכלו למצוא כאן, ומידע טכני על אופן הגשה הבקשות לתמיכה באמצעות מערכת מרכב"ה תוכלו למצוא כאן.

תאריך אחרון להגשה: 18.11.2018.

בהצלחה!

19/10/2018
תגיות:
פעילות האיגוד סביב ביטול תמיכת מפעל הפיס בסרט הזוכה בפסטיבל ״דוקאביב״
בואו למפגש הכנה לקראת הגשת מועמדות לסדנה החדשה שלנו בתחום הרזידנסי!
מפגש מיוחד עם מעין נבו לקראת ״ועדת המקלטים״ של עיריית תל אביב!
איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם "אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל", וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים באמנות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.
הצטרפות / חידוש חברות » תעריפון מומלץ לאמן»

חשוב לדעת

חברי איגוד, אתם זכאים ליעוץ משפטי חינם, יכולים להיכנס למלא מוזיאונים עם כרטיס החבר, ויכולים להשתמש בסדנאות המאובזרות של "מכון אבני"! גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!