אוהבים אמנות. עושים אמנות.

אוהבים אמנות בשיתוף איגוד האמנים הפלסטטיםאירוע פתיחת עונת התערוכות בשיתוף איגוד האמנים הפלסטיים בישראל

סטודיו פתוח – אמנים משתתפים וכתובות הסטודיואים – 200 אמנים יפתחו את חללי העבודה שלהם לקהל הרחב בסוף השבוע הקרוב.

מפת הגלריות והאירועים

תכנית האירועים והתערוכות המלאה

אירוע אוהבים אמנות – עושים אמנות, מציין חגיגית את פתיחת עונת הגלריות. האירועים יחלו ביום חמישי ה-10 לספטמבר וימשכו לראשונה על פני שלושה ימים, במוקדי העיר תל אביב: שדרות ח"ן, שדרות בן ציון, שדרות רוטשילד (קצה צפוני), רחוב תרס"ט וגן יעקב. במסגרת האירועים תתאפשר כניסה חופשית לגלריות השונות. הערב הפותח "גבינות ויין" יתקיים ב-10.9 החל מהשעה 14:00 ועד השעה 23:00 ברחבת מוזיאון תל אביב. את הערב מנהלים מוזיקלית אורי קצנשטיין ואהד פישוף: השניים בחרו להזמין את רועי צ'יקי ארד, אורי ליכטיק וכן לשלב הופעה של בני המה, בתוכנית הערב: מוזיקה חיה, וידאו פרפורמנס ושירה.

כחלק מסוף השבוע של אוהבים אמנות ייפתחו למעלה מ 200 אמנים את סטודיואיים שלהם לקהל הרחב ויעניקו הצצה ראשונית ובלעדית למאחורי הקלעים של העשייה אמנותית. מיטב האמנים לצד אמנים צעירים מזמינים את הקהל לשוטט בין החללים, להיפגש ולהתוודע אל תהליכי היצירה ממקור ראשון.

בנוסף, לרגל אירוע זה הזומנו אמנים מובילים להתארח בחללי "האשכולית" ברח' העבודה פינת מלצ'ט וליצור סטודיו זמני שיתפקד גם כחלל תצוגה וגם כחלל אירוח. לצד אלו, בתי הספר לאמנות מארחים אמנים צעירים. תוכנית לימודי התואר השני בבצלאל פותחת שעריה ואמניה יארחו בחללי הסטודיו הפעילים. חדרי הלימוד של מכללת מנשר יוסבו לחללי סטודיו פרטים בהם יתארחו אמנים בוגרי המכללה.

לרגל פתיחת הסטודיואים יראה אור אינדקס מיוחד מבית ההוצאה לאור של מגזין A5 שיציע את מפת האמנות המלאה של העיר. המפה תציע חלוקה לאזורים שנקבעה על התפרשות האמנות בעיר.

על חוסר השקיפות ב"מועצה לתרבות ואמנות". המלצת קריאה
מפגש חירום בנושא חופש הביטוי ביוזמת פורום מוסדות תרבות
חומרים, טכניקות בציור והשימוש בהם
איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם "אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל", וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים באמנות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.
הצטרפות / חידוש חברות » תעריפון מומלץ לאמן »

חשוב לדעת

חברי איגוד, אתם זכאים ליעוץ משפטי חינם, יכולים להיכנס למלא מוזיאונים עם כרטיס החבר, ויכולים להשתמש בסדנאות המאובזרות של "מכון אבני"! גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הגשות ואירועים

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!