בואו להשתתף בסדנה מיוחדת לכתיבת בקשות למימון, פרסים ופסטיבלים!


איגוד האמנים, מרכז קהילתי הגר״א ומחלקת האמנויות של עיריית תל אביב יפו שמחים לבשר על פתיחת סדנה מיוחדת לכתיבת בקשות למימון והגשות לפרסים ולפסטיבלים, בהנחיית האמנית למודת הפסטיבלים ותכניות הרזידנסי הבינלאומיות, עינת אמיר. הסדנה תפתח ביום שלישי, ה-28.5.

מה תקבלו בסדנה? הסדנה כוללת ארבעה מפגשים שבהם ירכשו האמנים מיומנויות שיאפשרו להם לגבש הבנה ובטחון בהגשות, וכן ליווי של כל משתתף ברמה האישית. המשתתפים ילמדו כלים של ייצוג עצמי נכון דרך עיניהם של חברי ועדות השיפוט הקוראים את החומרים, כתיבת תקציב, גיבוש תיק עבודות מדויק והולם את המטרה, ועוד.

הסדנאות כוללות הרצאות לצד עבודה פרטנית בכיתה ובבית.

* הקורס מוגבל ל-15 משתתפים. מהרו להרשם!

שימו לב: יש להגיע למפגשים עם מחשב נייד, ודרוש ידע בסיסי במחשבים.

איך נרשמים? שאלה יפה. אפשר להרשם בקלילות בלינק הזה, אבל אם אתם מעדיפים את זה אנלוגי, אפשר גם להרים טלפון למרכז הקהילתי נווה שאנן, ולהרשם טלפונית. המספר – 03-7242942

המפגשים יערכו בימי שלישי, בין השעות 17:00-20:00, בתאריכים הבאים: 28.5, 4.6, 18.6, 25.6

מחיר מלא – 450 ש״ח.

מחיר מסובסד לחברי איגוד האמנים, תושבי תל אביב יפו – 350 ש״ח.

עקב הביקוש – סבב פגישות אישיות נוסף עם האוצרת רז שפירא ("צבע טרי")!
סדנה להכנת תיק עבודות והצהרת אמן מקצועיים, בהנחיית האוצרת טלי בן נון
עידכון על פרוייקט המיחזור של האיגוד!
איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם "אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל", וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים באמנות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.
הצטרפות / חידוש חברות » הטבות לחברי האיגוד»

חשוב לדעת

חברי איגוד, אתם זכאים ליעוץ משפטי חינם, יכולים להיכנס למלא מוזיאונים עם כרטיס החבר, ויכולים להשתמש בסדנאות המאובזרות של "מכון אבני"! גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!