בואו למפגש אישי עם מעין נבו, מרכזת פרוייקטים אמנותיים בעיריית תל אביב – יפו!

בעקבות ההתעניינות הרבה וההצלחה הגדולה של סדרת המפגשים הראשונה, איגוד האמנים הפלסטיים, מרכז קהילתי הגר״א ומחלקת האמנויות של עיריית תל אביב יפו שמחים להזמין אתכם לסשן מפגשים נוסף עם מעין נבו, מרכזת פרוייקטים אמנותיים במחלקת אמנויות, עיריית תל אביב – יפו.

במהלך המפגש תוכלו להכיר את אחת הנשים המשפיעות ביותר על תחום האמנות בעיר, וכן לקבל הכוונה וסיוע בהתמודדות עם הבירוקרטיה העירונית בכל הנוגע לאמנות חזותית.

המפגשים ייערכו ביום א׳ הראשון לכל חודש, בין השעות 10:00-13:00, במרכז קהילתי הגר״א (רחוב הגר״א 28). כל פגישה תארך 20 דקות.

מעוניינים להירשם למפגש הקרוב, שייערך ביום ראשון ה-5.5? לחצו כאן, ומלאו את הפרטים! מעדיפים להתנהל אנלוגית? אין בעיה. צלצלו למזכירות של המרכז הקהילתי הגר״א, והירשמו טלפונית. המספר – 03-7242942.

איגוד האמנים הפלסטיים אבל על מותו של האמן והמורה פסח סלבוסקי
בואו להשתתף בסדנה מיוחדת לכתיבת בקשות למימון, פרסים ופסטיבלים!
הנחה חדשה ושווה לחברי האיגוד על כלים לפיסול ב״MPA tools״
איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם "אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל", וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים באמנות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.
הצטרפות / חידוש חברות » תעריפון מומלץ לאמן»

חשוב לדעת

חברי איגוד, אתם זכאים ליעוץ משפטי חינם, יכולים להיכנס למלא מוזיאונים עם כרטיס החבר, ויכולים להשתמש בסדנאות המאובזרות של "מכון אבני"! גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!