בואו למפגש של איגודי היוצרים עם ראשי המפלגות המתמודדות בבחירות הקרובות!

אנחנו שמחים להזמין את חברי וחברות האיגוד למפגש מיוחד עם ראשי המפלגות המתמודדות בבחירות הקרובות, במטרה לדון עם נבחרי הציבור העתידיים על מקומה של התרבות בישראל והבטחת חופש הביטוי והיצירה. המפגש מתקיים ביוזמת איגודי היוצרים והאמנים ופורום מוסדות תרבות בישראל.

במפגש יתארחו שרת התרבות, ח"כ מירי רגב מהליכוד; יו"ר מפלגת העבודה, אבי גבאי; יו"ר מרצ, ח"כ תמר זנדברג; ח"כ מירב בן ארי מכולנו; אסף זמיר מכחול לבן; פרופ' יפעת ביטון מגשר ואחרים. הם יגיעו כדי לשתף אתכם ואותנו בתכניות לקידום התרבות בישראל.

המפגש יתקיים ביום שישי ה-15.3.2019 בשעה 11:00 במרכז ״נא לגעת״ בנמל יפו.

חשוב מאד שתהיה נוכחות גדולה של אמנים ואנשי מקצוע מתחום התרבות כדי שהנוגעים בדבר ישמעו אותנו ויראו שאכפת לנו. במפגש תהיה הזדמנות להעיר הערות, להציע הצעות ולדרוש דרישות.

המעוניינים להגיע למפגש מתבקשים לאשר השתתפותם בלינק הזה.

נתראה שם!

פרוייקט חדש של האיגוד להחזרת אמנות ישראלית עכשווית אל חללי הבנייה הציבורית והפרטית בישראל!
פגישות ייעוץ להתמודדות מול הבירוקרטיה העירונית, עם מרכזת פרוייקטים אמנותיים בעיריית תל אביב יפו!
מוזמנים ומוזמנות להרצאה על זכויות יוצרים באמנות עכשווית היום, יום שלישי ה-19.3!
איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם "אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל", וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים באמנות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.
הצטרפות / חידוש חברות » תעריפון מומלץ לאמן»

חשוב לדעת

חברי איגוד, אתם זכאים ליעוץ משפטי חינם, יכולים להיכנס למלא מוזיאונים עם כרטיס החבר, ויכולים להשתמש בסדנאות המאובזרות של "מכון אבני"! גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!