בעקבות פניית האיגוד – שונה תקנון קרן הרכישות של פרס רפפורט לשנת 2021

בעקבות פניית האיגוד אל קרן רפפורט, שונה תקנון קרן הרכישות הנדיבה שתחליף השנה, עקב הקורונה, את פרס רפפורט. כזכור, השנה יוקדשו הפרסים שיועדו לפרס לאמן בכיר ולאמן מבטיח לרכישת עבודות. סך התקציב של קרן הרכישה כ-150 אלף דולר.

האיגוד ביקש לתקן את נוסח תקנון הפרס כך שיובהר כי התשלום עבור רכישת העבודות של פרס רפפורט השנה יועבר כולו לידי האמן, ללא מתווכים בדמות גלריה או מוזיאון. עקב כך, הוכנס לתקנון הסעיף הבא – ״הסכום שהוקצב לרכישת עבודות ע״י קרן ברוך ורות רפפורט, בדומה לפרסים בשנים עברו, אמור לשמש כסיוע ועידוד אישי לאמנים ומיועד להגיע לידיהם ישירות ובאופן בלעדי כתמיכה בפעילותם האומנותית וביצירה שלהם.״

אנחנו מודים לאנשי הקרן על שיתוף הפעולה, הנדיבות והרצון הטוב.

מועמדות ניתן להגיש עד יום חמישי ה-28 בינואר.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!