בשעה טובה – קול קורא חדש לפרויקט אמן בקהילה

משרד התרבות והספורט פרסם לאחרונה קול קורא חדש לפרויקט אמן בקהילה, וזאת לאחר הפסקת הפרויקט לשנה. כזכור, האיגוד ערך ופרסם מחקר מעמיק על הפרויקט בהזמנת משרד התרבות, ובו המלצות להחזרתו המהירה בפורמט משופר. אנו מקווים כי המלצות אלו ייושמו עם חזרת הפרויקט לפעילות.

לדברי הקול הקורא, ״במסגרת הפרויקט יופעלו צוותים של יוצרים עצמאיים מתחומי האמנות הפלסטית, האדריכלות והעיצוב (לכל הפחות צמדים וניתן לפעול גם כשלישייה). הפעילות תתבצע על ידי הצוות באותה רשות מקומית, אולם כל יוצר החבר בצוות יידרש לקיים פעילות. פעילות בתחום האמנות הפלסטית תתקיים במשך 8 ש"ש לפחות במשך שנה שלמה (עשרה חודשים). עבור הפעילות יקבלו האמניםו האמניות מענק חודשי בגובה 4,337 ₪ כולל מע"מ (3,706.9 ₪ לפני מע"מ). הפעילות תכלול עבודה חברתית קהילתית והנחיה של קבוצות תושבים צעירים או בוגרים בתחומי האמנות בהם הם מתמחים.״

המועד האחרון להגשה הוא יום ראשון, 19 בספטמבר.

פרטים נוספים על ההגשה באתר משרד התרבות.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!