דרוש/ה אוצר/ת לגלריה העירונית של כפר סבא

הגלריה העירונית של כפר סבא מחפשת אוצר/ת!

אם אתן מעוניינות (או מעוניינים, כמובן) עליכם להיות בעלי תואר ראשון בתולדות האמנות או אוצרות (או גם וגם!), ניסיון מוכח בעבודת אוצרותית ובפיתוח תוכניות אוצרותיות, בהפקת תערוכות ובכתיבת מאמרים לתערוכות. בנוסף יהיה טוב אם תהיה לכן היכרות מעמיקה עם שדה האמנות הישראלי.

התפקיד כולל אחריות כוללת על אוצרות התערוכות, מחקר, הכנת פרוגרמה אוצרותית שנתית, ניהול תקציב, הפקת תערוכות, בניית תכנית הדרכה לכל תערוכה, פיתוח, ניהול קשרים ושיתופי פעולה עם אמנים וגורמים בשדה התרבות והאמנות הישראלי, וכן פיתוח קשרים עם הקהילה העירונית ועם קבוצות האמנים הפועלות בעיר.

תחילת העבודה בחודש אוגוסט 2020.

קורות חיים ופרטי התקשרות יש לשלוח למייל nirac@ksaba.co.il.                                     מועד אחרון להגשה: 5 במרץ (עד שעה 12:00!)

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!