ועד האיגוד המקצועי של האמנים הפלסטיים משתתף בצער משפחות הנופלים

ציפור

ועד האיגוד המקצועי של האמנים הפלסטיים משתתף בצער משפחות הנופלים, כואב את מותם ואת האובדן הנורא של החיים. אנו מאחלים לפצועים החלמה מהירה ושיבה לחייהם באופן מלא ובכוחות חדשים. הפגיעה בחייהם של אזרחים, בני אדם באשר הם היא נוראה. המלחמה משבשת את חיינו, פוגעת בהם בכל צורה ואופן, הרוגים, פצועים וסבל רב – הרס רקמת החיים, של כל מה שנלקח ונפגע, בחיי אדם, ברכוש, אובדן של אינסוף חלומות שלא יתממשו. כולנו עם אלה המשלמים את המחיר הנורא. אנחנו איתם בליבנו, במחשבותינו, מייחלים שנמצא דרך משותפת לשכון לבטח, ללא הרג, עצב ואובדן אלא בשלום ובביטחון. שיקום ההווה, עכשיו, הוא מה שבכוחנו לתת לעצמנו, לילדנו ולילדי ילדינו, למען ימים שקטים וטובים עתיד טוב לכולנו.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!