הגשה לפרס רוזנבלט

פרס רוזנבלט, בסך 30,000 שקלים, מיועד לאמנים פלסטיים, אשר חלפו לפחות 8 שנים מסיום לימודיהם באקדמיות השונות, במהלכן הציגו לפחות 10 תערוכות יחיד וקבוצתיות בחללים נבחרים, ועבודותיהם תועדו והופיעו בקטלוגים או אמצעי פרסום אחרים. האמן הנבחר יקבל מענק כספי מסכום הפרס הכולל בסך 15,000 שקלים, ויציג תערוכת יחיד באוצרותה של אורלי הופמן בחלל הגלריה העליון בבית האמנים תל אביב שגודלו כ-150 מ״ר. יתרת הפרס תשמש להפקת קטלוג, תיעוד מקצועי והפקת תערוכת הפרס.

ההכרזה על האמן הנבחר תפורסם במהלך חודש ינואר 2019 ויעמדו לרשותו 6 עד 8 חודשים למימוש התערוכה.

המועמדים מתבקשים להגיש את הצעותיהם בפורמט דיגיטלי בלבד לכתובת: rosenblattartprize@gmail.com

על ההצעה לכלול קורות חיים (עד 2 עמודים), תיק עבודות הכולל 10 דימויים של יצירות אמנות מחמש השנים האחרונות בצירוף שם היצירה, שנה, טכניקה ומידות. הצעה לתערוכת יחיד המתאימה לחלל הגלריה העליון בבית האמנים תל אביב  בצירוף טקסט קצר (עד אלף מילים) המתאר את הפרויקט ומידע רלוונטי נוסף. קישורים לפרסומים אודות האמן, לקטלוגים, לאתר האמן ולכל חומר רלוונטי אחר.

אנא הגישו את הצעתכם בדוא״ל אחד עד לגודל של 25 מ״ב והשתדלו שההצעה תהיה בקובץ אחד בפורמט PDFיתקבלו רק קבצי דימויים שיוגשו בפורמט JPG ברזולוציה של 72 dpi, במידות שלא יעלו על 1200X1200 pixel, ובגודל של לא יותר מ-1 מ״ב. בכדי להגיש קבצי וידאו יש להעלות את הקבצים לאתר שיתוף וידאו כגון Vimeo או Youtube. יש לצרף קישורים לצפייה בקבצים במסמך ההצעה ולא בגוף הדוא״ל.

אין לשלוח הצעות באמצעות אתרים לשיתוף קבצים. הצעות שישלחו באמצעות אתרים אלו לא יטופלו.

מועד אחרון להגשה: 1/12/2018

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!