הגשת מועמדות לפרס לאמנית מצטיינת לשנת 2021 ע"ש בקי דקל

העמותה לחקר אמנות נשים ומגדר בישראל הכריזה לאחרונה על הפרס השנתי לאמנית מצטיינת לשנת 2021 ע"ש בקי דקל. הפרס הוא על סך 15,000 ₪.

העמותה חורתת על דגלה לסייע לאמניות בהסרת חסמים העומדים בפני נשים היוצרות בחברה פטריארכלית, ורואה חשיבות מיוחדת בתמיכה באמניות ותיקות. לכן השנה דגש מיוחד יינתן על אמניות בעלות ותק וניסיון בעולם האמנות.

בנוסף לפרס הראשי, יוענקו שני פרסי ציון לשבח על סך 5,000 ש״ח כל אחד.

תנאי הסף:

  • האמנית חייבת להיות חברה רשומה בעמותה לחקר אמנות נשים ומגדר בישראל, ששילמה דמי חברות שנתיים לשנת 2021 (ניתן לשלם באתר העמותה באופן מקוון או באמצעות העברה בנקאית, דמי החברה עומדים על 150 ₪ לשנה).
  • האמנית הציגה לכל הפחות בתערוכת יחיד אחת ושלוש תערוכות קבוצתיות, שהתקיימו בגלריה מוכרת ופעילה או בחלל מוזיאלי. עדיפות תינתן לאמנית שהופק לה קטלוג נילווה לתערוכה.
  • הזוכה מתחייבת להיות במעמד חלוקת הפרס, שיתקיים בתאריך ה- 19 בספטמבר 2021, בשעות הערב.

על המועמדות להגיש:

  1. קורות חיים מעודכנים (עד 3 עמודים). אפשר לצרף גם רשימת כתבות ופרסומים על אודות האמנית (עד 2 עמודים, נוספים). את קורות החיים ורשימת הפרסומים יש לאחד לקובץ אחד.
  2. תיק עבודות ובו עד 20 דימויים ברזולוציה נמוכה.
  3. הצהרת אמנית (עד 1 עמוד).

את כל הנ"ל יש להגיש בקובץ פידיאף אחד רציף, עד משקל 3 מגה בייט.

את תיק המועמדות יש להגיש כצרופות לדוא"ל, באופן דיגיטלי בלבד, לכתובת – womenartandgender@gmail.com

יש לכתוב בשורת הנושא: "מועמדות לפרס בקי 2021״ + שם המגישה.

מועד אחרון להגשה: יום ראשון, ה-2 במאי.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!