הטבות ושירותים

עמוד ההטבות והשירותים מתעדכן בכל פעם שנוסף שירות, הנחה או מוזיאון חינמי חדש. לחצו על הכותרות הכחולות לפרטים נוספים בכל נושא.
ייעוץ משפטי חינם! (לחצו למידע נוסף)
מתלבטים לגבי חתימה על חוזה עם גלריה או מוזיאון? גנבו לכם זכויות יוצרים? חברי האיגוד זכאים לייעוץ משפטי ראשוני חינם עם עורך הדין גיא אבידן! שימו לב – הייעוץ האמור הוא בענייני אמנות בלבד. אם שדדתם בנק, השוד הסתבך והמשטרה דולקת אחריכם, נא לא לפנות אלינו.
מעוניינים? כתבו לנו אל igud.a.p@gmail.com ונתאם עבורכם פגישה.
חברי האיגוד נכנסים בחינם למוזיאונים הכי שווים! (לחצו למידע נוסף)
מוזיאון ישראל (בהצגת כרטיס חבר איגוד), מוזיאון תל אביב (בהצגת כרטיס חבר איגוד) מוזיאון בת ים (בהצגת כרטיס חבר איגוד), מוזיאון אשדוד (בהצגת כרטיס חבר איגוד), מוזיאון רמת גן (בהצגת כרטיס חבר איגוד), מוזיאון יעקב אגם (בהצגת כרטיס חבר איגוד) מוזיאון ארץ ישראל (בהצגת הכרטיס הבינלאומי), מוזיאון ינקו דאדא (בהצגת כרטיס חבר איגוד), מוזיאון נחום גוטמן (בהצגת כרטיס חבר איגוד), מוזיאון עוקשי עכו (בהצגת כרטיס חבר איגוד), מוזיאון חיפה (הנחה על כרטיס משולב למוזיאוני חיפה),
וגם להמון מוזיאונים מובילים בעולם! (לחצו כאן לרשימה מלאה ומרשימה)
פגישות ייעוץ וליווי לקראת הגשות! (לחצו למידע נוסף)
יש לך הגשה יוצאת מן הכלל לרזידנסי או פרס אבל קשה לך לתאר אותה במילים, לתרגם לתקציב ולהדגים כיצד העסק מתחבר לתיק העבודות? אתם מוזמנים למפגש ייעוץ עם נוגה דוידסון – אוצרת, מנהלת אמנותית ורכזת תחום התמיכות באיגוד.
המפגש הוא בן שעה, ובמהלכו נוגה תעבור איתכם/ן על ההצעה ותלטשו אותה בצוותא (מחיר מסובסד לחברי האיגוד: 200 ש"ח.)
בעניין? אתם יכולים להרשם ולשלם כאן ועכשיו!
הנחות לחברי האיגוד בבתי עסק אמנותיים! (לחצו למידע נוסף)
הנחה של 15% ברשת "ארטא", בהצגת כרטיס חבר.
הנחה של 15% ב"יוגנד", בהצגת כרטיס חבר.
הנחה של 15% מ״עגורן״ (ציוד מקצועי להרמת משא כבד, מצויין לפסלים.)
הנחה של 15-20% על צילום תערוכה ועבודות אצל הצלמים טל ניסים (052-3357247) ושירה טבצ׳ניק (0545246629)
הנחה של 10% על מידול בתלת מימד אצל דוד חקי (0528335918)
הנחה של 10% על חומרים ב״מתכות הירשפלד״, בית מסחר למתכות אל- ברזליות. שימו לב שההנחה על החומרים בחנות, ולא כוללת את עלות החיתוך.
הנחה של 8% על מוצרים לתעשיים ואומנות ב״סרמט״ (כדי לקבל את ההנחה יש לבחור את המוצר באתר סרמט ולציין בפניה למייל ben@cermat.co.il את שם המוצר, כמות להזמנה, טלפון ומייל ומספר החבר שלכם באיגוד.)
הנחה של 5% ב״פייפרקאט״, סטודיו לחיתוך וצריבה בלייזר, וכן 5% נוספים על תשלום במזומן. בנוסף, מינימום עבודה 100 ש״ח במקום 250 ש״ח.
מחיר מיוחד על עריכת דוח שנתי (800 ש״ח) או פתיחת תיק עוסק פטור (400 ש״ח) אצל רואה החשבון גיל רוזנברג. ייעוץ- חינם. טלפון – 050-9852939
הנחה של 5% ברכישת ציוד קרמיקה ב״מינרקו״ בהצגת כרטיס חבר.
חברי האיגוד נהנים מייעוץ משפטי חינם, כניסה בחינם למוזיאונים הטובים בישראל ובעולם, הנחות בבתי עסק לצרכי אמנות, מפגשי ייעוץ לקראת הגשות ואפשרות לעבוד בסדנאות השוות והמאובזרות של מכון אבני. לחצו על הכותרות הכחולות כדי לקבל את הפרטים המלאים!

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!