חברי הוועד והצוות

יו”ר איגוד האמנים הפלסטיים הוא ד”ר שחר פרדי כסלו. שחר הוא אמן פעיל ומומחה להגותו של הפילוסוף הגרמני פרידריך היגל. תחביבים נוספים: סקווש.

גזברית האיגוד היא ורדה גבעולי. ורדה היא פסלת ציבורית פעלתנית, וכן ותיקת חברי ההנהלה. היא נוהגת להאכיל מדי יום מספר דו ספרתי של חתולים.

מתאמת קשרי המוסדות שלנו היא האוצרת ומייסדת עמותת “מרסל”, עדי אנגלמן. עדי מייצגת את האיגוד מול משרד התרבות והיא נציגתו היחידה של תחום האמנות הפלסטית ב”פורום מוסדות התרבות”. בצעירותה, חלמה להיות שחיינית אולימפית, אך מעולם לא עשתה דבר בנידון.

רכזת הפרוייקטים המיוחדים ותחום התמיכות שלנו היא האוצרת נוגה דוידסון. נוגה אחראית על תכנון והפקת אירועים ומפגשי ייעוץ לחברי האיגוד, והתעלמה באלגנטיות כשביקשנו במייל פרט קטן אודותיה עבור בדיחה לעמוד זה.

אחראית קשרי החברים באיגוד היא אורלי אדילביץ’, אמנית קרמיקה במקצוע. רוצים לחדש חברות או לקבל יעוץ משפטי? כתבו לה.

כותב הטקסטים שלנו באתר ובדיווחים השונים הוא יוני רז פורטוגלי. מעצב הבית הוא גלעד פריד. אתם לא צריכים ליצור איתם קשר.

החברי הועד שלנו הם: האמנית ורוניק ענבר, האמן עומר קריגר, האמן גלעד אופיר, האמנית עדן בנט, האמנית והאוצרת ליא ציגלר, האמן גד אולמן, האמנית צפייה דגני והאמנית עדי עוז-ארי.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם "אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל", וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים באמנות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.
הצטרפות / חידוש חברות » תעריפון מומלץ לאמן»

חשוב לדעת

חברי איגוד, אתם זכאים ליעוץ משפטי חינם, יכולים להיכנס למלא מוזיאונים עם כרטיס החבר, ויכולים להשתמש בסדנאות המאובזרות של "מכון אבני"! גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!