חברי וחברות האיגוד מוזמנים להרצאה ״לשחק עם מציאויות מדומות״ – כוריאוגרפיה כעיצוב חוויה בעבודת מחול בשילוב טכנולוגיית מציאות מדומה

חברי וחברות האיגוד מוזמנים ומוזמנות להרצאתה של ד"ר עינב קטן-שמיד ״לשחק עם מציאויות מדומות״ – כוריאוגרפיה כעיצוב חוויה בעבודת מחול בשילוב טכנולוגיית מציאות מדומה.

ההרצאה, שנערכת במסגרת שיתוף הפעולה של האיגוד עם שנקר, תתקיים מחר, יום שלישי (10.12) בשעה 18:00 בשנקר (חדר 609, רחוב אנה פרנק 12 רמת גן).

פרטים על ההרצאה –
"'לשחק עם מציאויות מדומות' היא עבודה בין תחומית המערבת מחקר תיאורטי עם מדיה של מחול וטכנולוגית מציאות מדומה.

בהרצאה זו אעסוק באתגרים שהעבודה הבין תחומית הציבה ובהשלכות הפילוסופיות והתיאורטיות שלהן. כמו כן אבהיר כיצד הכוריאוגרפיה התהוותה ככלי לפתרון בעיות תיאורטיות מחד וכיצד ידע תיאורטי עזר לנו להבין בעיות פרקטיות ובעקבות כך הוביל לעיצוב הכוריאוגרפיה מאידך."

דר׳ עינב קטן-שמיד היא חברת ליבה ומארגנת ברשת הבינלאומית לפילוסופית מופע, חברת מערכת של הוצאת הספרים של האגודה העולמית למחול ומחברת ״פילוסופיה מגולמת במחול, גאגא ומחקר התנועה של אוהד נהרין״ (הוצאת פלגרב מקמילאן, 2016).

במחקרה הפילוסופי היא עוסקת במחול ומופע כטכניקות של מחשבה מגולמת. עינב היא מייסדת שותפה של הקולקטיב למחקר תנועה ״מורה״ הפועל בברלין, עובדת כדרמטורגית, ומלמדת מחול במסגרות שונות בברלין ובעולם. היא ניהלה את פרויקט המחקר ״לשחק במציאויות מדומות״ במסגרת הפוסט דוקטורט שלה במעבדה הבינתחומית לעיצוב ידע באוניברסיטת הומבולדט בברלין.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!