חידוש חברות

בשעה טובה!
נזכיר שהחברות באיגוד האמנים מותנית בתשלום דמי חבר שנתיים, ושהתשלום הוא לשנה קלנדרית.

כמה זה עולה?
כרטיס חבר איגוד לשנה – 150 ₪ לשנה.
הנפקת כרטיס אמן בינלאומי של אונסקו עולה 20 שקלים נוספים.

חדשו חברות בהוראת קבע בלינק הזה וקבלו את כרטיס האמן הבינלאומי בחינם מדי שנה! זה שווה. הוא מקנה כניסה חינם להמון מוזיאונים טובים בעולם.

לא הספקתם לחדש חברות וכבר אמצע השנה? הצטרפו אלינו בהוראת קבע חצי שנתית על סך 75 ש"ח, וניתן גם לכם את הכרטיס הבינלאומי בחינם מדי שנה!

סטודנטים לאמנות בשנה ד', או לומדים לתואר שני באמנות? כתבו לנו ושלמו רק 50 ש"ח לשנה!

גמלאים? גם אתם זכאים להנחה! לחצו כאן כדי לשלם בהוראת קבע, וקבלו הנחת גמלאי+כרטיס בינלאומי בחינם מדי שנה!

לא מעוניינים בהוראת קבע וכרטיס בינלאומי חינם מדי שנה? בסדר גמור. לחצו כאן לתשלום ללא הנחה וללא הוראת קבע, או כאן אם אתם רוצים רק כרטיס חבר באיגוד, בלי כרטיס אמן בינלאומי של אונסק"ו.

אם אתם מעוניינים לסרבל קצת את העסק, אפשר לשלם גם בצ'ק לפקודת "האיגוד המקצועי של האמנים הפלסטיים בישראל", אותו שולחים לכתובת הזו: אלחריזי 9 תל אביב 64244

שימו לב – עבור כרטיסי החבר דרושה תמונת פספורט באיכות טובה. שלחו לנו אחת כזו, בפורמט jpg, דרך הטופס הנ"ל –

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

העלאת תמונה: (חובה)

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!