יזמנו עבורכם סדרת מפגשי ניהול קריירה עם האנשים שעומדים בראש מוסדות האמנות המובילים בישראל!

אנחנו שמחים לבשר על השקת סדרת הרצאות חדשה במסגרתה נארח אחת לחודש את האנשים שעומדים בראש מוסדות האמנות וועדות הבחירה המובילים בישראל (Artis, Outset Contemporary Art Fund, Artport Tel Aviv, מפעל הפיס וכן הלאה). הכניסה לחברי האיגוד – חינם!

בכל הרצאה ייעצו הדוברים מנסיונם על ניהול קריירה של אמנים ישראליים בארץ ובעולם, וימפו מבפנים את שדה האמנות הישראלית כיום. אבל הכי חשוב – בכל הרצאה ימסרו הסברים והנחיות כיצד יש להגיש הצעה מוצלחת למוסד הרלוונטי, מה הם מחפשים בהצעות שמגיעות אליהם, וכן יעניקו לאמנים כלים קונקרטיים להתנהלות והגשה חכמה ואפקטיבית.

במפגש הראשון נארח את ורדית גרוס Vardit Gross, מנהלת "ארטפורט", תכנית הרזידנסי המובילה בישראל, המעניקה בכל שנה לשישה אמנים ישראלים חלל סטודיו, מענק להפקת עבודות, סדנאות הכשרה מקצועיות, ליווי אוצרותי ומפגשים עם אוצרים בינלאומיים.
המפגש יערך ביום שני, 23.4 בשעה 17:00 במכון אבני Avni | מכון אבני (רח' אילת 23, תל אביב).
רבותיי וגבירותיי, הכניסה חופשית לחברי האיגוד. מוזמנים ומוזמנות!

 

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!