הגיע הזמן לחדש חברות באיגוד!

02/01/2020

חברות וחברים, חודש ינואר הגיע, וזה אומר, כמובן, שהגיעה גם עונת חידוש החברות באיגוד. שנזכיר למה כדאי לחדש? בסדר גמור. אין לנו אגו.

יופי, תודה שבאתם.

אז קודם כל, כחברי איגוד אתם נכנסים בחינם גם השנה למיטב המוזיאונים בארץ ובעולם. למשל – למוזיאון ישראל, למוזיאון תל אביב, למוזיאון הלובר, למוזיאון ד’אורסה, לטייט מודרן וכיוצא בזה (רשימה מלאה, כאן). 
 
החל מהשנה, יהנו חברי וחברות האיגוד מגישה בלעדית אל “האוצר” – מחסן מיחזור חומרים לאמנים. מדובר במחסן חומרים ענקי במתחם מחסני עיריית תל אביב, אליו יופנו חומרים שנותרו במחסני מוזיאון תל אביב ומחלקות העירייה השונות לאחר תערוכות ועבודות. חברי וחברות האיגוד ינברו במחסן ויקחו ממנו חומרי עבודה שווים ויקרי ערך כמו מתכות, ריהוט, עצים, בדים וקירות גבס, תמורת תשלום סמלי בלבד. זה הולך להיות שווה הרבה מאוד כסף! 
 
מה עוד? נמשיך להפיק עבורכם גם השנה אינספור סדנאות, הכשרות מקצועיות ומפגשים אישיים עם דמויות מובילות בתחום – רובן הגדול בחינם, או בסבסוד משמעותי לחברים.
 
גם השנה תמשיכו להנות מהנחות קבועות וטובות בשלל בתי עסק ובעלי מקצוע שכל אמנית ואמן פעילים מכירים היטב (רשימה מלאה אפשר למצוא כאן).

אבל חשוב עוד יותר מכל ההנחות, הגישה לחומרים שווים והכניסות בחינם – בחידוש החברות לאיגוד אתם מחזקים את הגוף היחיד בישראל שעובד עבורכם כאמנים.

האיגוד מתעסק בהגדלת תקציב האמנות, בהסדרת שילוב אמנים מקצועיים בתחום הפיסול הציבורי בארץ, בעריכת מחקרים על שדה האמנות בישראל, בהסדרת זכויות אמנים ושכר אמן, ובהגנה על חופש הביטוי והיצירה. אנחנו עומדים בקשר רצוף עם משרדי התרבות והאוצר, עם ח”כים, עיריות ומועצות מקומיות כדי להביא לתחום שלנו עוד כסף. 
לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

תמשיכו להיות חברים,

מבצע מיוחד! לחצו כאן, שלמו על החברות השנתית בהוראת קבע, וקבלו את כרטיס האמן הבינלאומי בחינם כל שנה (!!) עבור 150 ש״ח בלבד.

לא מעוניינים במתנות יוצאות מן הכלל? זכותכם. לחצו כאן לתשלום על חברות שנתית+כרטיס אמן בינלאומי עבור 170 ש״ח.

מעוניינות רק בחברות באיגוד ללא כרטיס אמן בינלאומי? גם זה בסדר. וזה עולה 150 ש”ח.

גימלאים? לחצו כאן כדי לקבל הנחת גמלאי+כרטיס בינלאומי בחינם מדי שנה (בתשלום בהוראת קבע) או כאן כדי לקבל רק הנחת גמלאי בלי כרטיס בינלאומי בחינם (ללא הוראת קבע).

0
    0
    מה הזמנתי
    אוי, אין כאן כלוםחזרה לחנות