מוזמנים להרצאתה של אמנית המדיה ליאת סגל בנושא ״שאלות קיומיות בעידן הביג דטא״!

חברי האיגוד מוזמנים להרצאתה של אמנית המדיה ליאת סגל בנושא ״שאלות קיומיות בעידן הביג דטא״.

ההרצאה תערך ביום שלישי הקרוב, 22.1, בשעה 18:00 ב״שנקר״ (אנה פרנק 12, רמת גן) והיא מתקיימת במסגרת שיתוף פעולה של בית הספר ״שנקר״ ואיגוד האמנים הפלסטיים.

ליאת סגל היא אמנית מדיה המשלבת אמנות וטכנולוגיה. סגל, המגיעה משדה מדעי המחשב והביולוגיה, רותמת בעבודותיה טכנולוגיות ומידע כחומר גלם ומשתמשת בהם לבניית מכונות ומייצבים הקושרים בין העולם הפיזי ועולמות וירטואלים. ליאת היא בעלת תואר שני בביואינפואמטיקה והתכנית הבין-תחומית על שם עדי לאוטמן מאוניברסיטת תל אביב, ותואר שני במדעי המידע מאוניברסיטת Minerva בסן פרנסיסקו. היא עבדה כחוקרת במעבדות החדשנות של מייקרוסופט ולימדה באקדמיה לאמנות ועיצוב, בצלאל, באוניברסיטה העברית ובמכון הטכנולוגי בחולון.

עבודותיה האחרונות של סגל הוצגו במוזיאון ישראל, בבונדסקונסטהלה בבון, במוזיאון לאמנות שימושית בפרנקפורט, במוזיאון ההסטוריה היהודית האמריקאית בפילדלפיה, במוזיאון הרצליה, מוזיאון קלוז' לאמנות, בית הנסן בירושלים, פסטיבל האור באמסטרדם, פסטיבל האור בירושלים ועוד.

בימים אלה מוצגת תערוכת היחיד של סגל, 'הילוך מקרי', במשכן האמנים בהרצליה.

 

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!