מועד חדש להצעת מפגשים ל"סל תרבות"

איגוד האמנים הפלסטיים מברך על היענות שר החינוך יואב גלנט, ושר התרבות חילי טרופר, לפניית "פורום מוסדות התרבות" (אשר האיגוד נמנה על המוסדות החברים בו) ועל החלטתם לשמור על פעילות "סל תרבות" – מפעל תרבות משמעותי וחשוב מאין כמותו, אשר מפגיש ומקרב את תלמידי בתי הספר בישראל אל תחומי האמנות הפלסטית, המוזיקה, התאטרון והמחול, וכן על ביטול פיטורי העובדים ב"סל תרבות" בתקופה כלכלית קשה זו.

איגוד האמנים הפלסטיים ימשיך לפעול כדי לשמור על המשך קיומם של מוסדות התרבות והאמנות הפלסטית בישראל בתקופה זו.

אנחנו שמחים לבשר על פרסום מועד הגשה דש להצעת רעיונות למופעים/מפגשים המותאמים לאתגרי תקופת הקורונה. על ההצעות לכלול פעילויות שניתן לבצען בכיתה או בחלל קטן, עבור קבוצות קטנות ו/או ניתנות לצפייה מצולמת או מקוונת, מרחוק.

פעילות שתתקבל על ידי סל תרבות ארצי בכל אחד מששת תחומי האמנות, תופיע במערכת ובאתר, וניתן יהיה להזמינה למוסדות החינוך.

פרטיםמלאים על ההגשה (הדי מורכבת, חייבים להודות. אם אתם רוצים להגיש את עצמכם, גשו לזה עכשיו, אל תחכו לרגע האחרון) אפשר למצוא כאן.

המועד האחרון להגשה הוא 25 באוגוסט, בשעה 23:59.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!