נפתחה ההגשה לפרס רוזנבלט

אן וארי רוזנבלט ובית האמנים בתל אביב מזמינים אמנים ואמניות להגיש מועמדות לפרס רוזנבלט עבור אמן ישראלי. הפרס, ע"ס 30 אלף שקלים, הכולל פרס כספי לנבחר וכן תקציב תערוכה וקטלוג בבית האמנים בתל אביב. מועמדות יכולים להגיש אמנים ואמניות אשר סיימו לימודי אמנות לפני שמונה שנים לפחות, שהשתתפו בלפחות 10 תערוכות קבוצתיות או אישיות, ושיצירתם תועדה בקטלוגים או פרסומים אחרים.

על ההגשה להכיל קורות חיים (עד 2 עמודים); תיק עבודות ובו 10 עבודות מחמש השנים האחרונות (כולל כותרת, תאריך, טכניקה וגודל); הצעה לתערוכת יחיד בגלריה העליונה של בית האמנים בתל אביב עם טקסט בן עד 1000 מילים שמתאר את הפרויקט המוצע; לינקים לאתר האישי של האמן ופרסומים אודות יצירתו או חומרים רלוונטיים נוספים. 

ההגשה, בקובץ פי די אף של עד 25 מגה  יכולה להכתב בעברית או באנגלית. 

שימו לב שעל הדימויים המצורפים להיות בקובץ JPG המוגדר על dpi 72, באיכות של לא יותר מ-1200 על 1200 פיקסלים ובמשקל של לא יותר מ1 מגה בייט. וידואים יש לצרף להגשה באמצעות לינק לאתרי וידאו דוגמת Vimeo או Youtube.

את ההגשות יש לשלוח לכתובת – rosenblattartprize@gmail.com

מועד אחרון להגשה: 18.1

לפרטים נוספים באתר התכנית לחצו כאן.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!