"סדנת בית" חדשה לתכנות ויצירת אמנות אינטרנט!

אנחנו שמחים להזמין את חברי וחברות האיגוד לסדנת בית מיוחדת לתקופת ההסתגרות והגלישה האינטנסיבית – סדנה מעשית לתכנות ויצירת אמנות מקוונת!

טכנולוגיות דיגיטליות משפיעות על הדרכים בהן אנו רואים, מבינים ומשפיעים על העולם. בזמנים כמו אלו, בהם רובנו נאלצים להשאר בבתים, טכנולוגיה דיגיטלית נמצאת בתווך של פעילויות חברתיות ואנושיות רבות מאי פעם.

במסגרת הסדנה ירכשו המשתתפים כלים מעשיים בסיסיים לתיכנות ויזואלי בסביבת האינטרנט. הסדנא תעניק הצצה לכמה מהפעולות הבסיסיות ביותר של המחשב ותראה כיצד אלו יכולות להוות מקפצה פואטית ואבן פינה לוגית בעת ובעונה אחת. בנוסף יערכו המשתתפים היכרות עם ההיסטוריה של אמנות האינטרנט.

את הסדנה ינחה נמרוד אסטרחן, אמן ומרצה בשנקר, והיא תכלול ארבעה מפגשי זום בני שעה וחצי.

מחיר הסדנה לחברי וחברות האיגוד – 200 שקלים לחברי איגוד.

350 ש"ח לאמנים שאינם חברים באיגוד.

להרשמה שלחו מייל לכתובת igud.a.p@gmail.com

המלצת קריאה – מעין נבו על פיסול ציבורי בתל אביב-יפו
מועד חדש להצעת מפגשים ל"סל תרבות"
קול קורא להשתתפות בתכנית "כיתת אמן"
איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!