עדכון בנוגע לכניסה למוזיאון תל אביב עם כרטיס החבר

בתקופה האחרונה קיבלנו מספר תלונות מחברי איגוד על כך שכרטיס האמן הבינלאומי לא כובד בקופות המוזיאון. אנו מודעים לבעיה הזו – המוזיאון הפסיק לאחרונה, באופן חד צדדי, לכבד הסכם רב שנים במסגרתו חברי האיגוד ניכנסו בחינם למוזיאון בהצגת כרטיס החבר. אנו נמצאים כבר כמה שבועות בשיחות ופגישות עם הנהלת המוזיאון במטרה להגיע להסכם חדש, ומקווים לעדכן על כך בקרוב. חשוב לנו לציין כי מדובר בעניין עדין. כניסה בחינם לחברי האיגוד היא אקט ראוי (ומקובל בעולם) של סולידריות בין מוזיאון לקהילת האמנים המקומית, אך הוא אינו מובן מאליו או קבוע בחוק. אנו מבקשים מכם להתאזר בסבלנות עד להסדרת הנושא, ובינתיים, חברי האיגוד שפנו אלינו עד פרסום הודעה זו ודיווחו כי כרטיס החבר שלהם לא כובד, יקבלו מהאיגוד החזר על הכרטיס שרכשו.

03/09/2018
תגיות:
פעילות האיגוד סביב ביטול תמיכת מפעל הפיס בסרט הזוכה בפסטיבל ״דוקאביב״
הפגנה מול בית מפעל הפיס במחאה על ביטול התמיכה ב״דוקאביב״ בעקבות לחצים פוליטיים
מועד הגשה חדש לפרסי משרד התרבות אמן צעיר, עידוד היצירה, מפעל חיים, ואמן וידאו
איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם "אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל", וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים באמנות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.
הצטרפות / חידוש חברות » תעריפון מומלץ לאמן»

חשוב לדעת

חברי איגוד, אתם זכאים ליעוץ משפטי חינם, יכולים להיכנס למלא מוזיאונים עם כרטיס החבר, ויכולים להשתמש בסדנאות המאובזרות של "מכון אבני"! גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!