עדכון בנוגע לכניסה למוזיאון תל אביב עם כרטיס החבר

בתקופה האחרונה קיבלנו מספר תלונות מחברי איגוד על כך שכרטיס האמן הבינלאומי לא כובד בקופות המוזיאון. אנו מודעים לבעיה הזו – המוזיאון הפסיק לאחרונה, באופן חד צדדי, לכבד הסכם רב שנים במסגרתו חברי האיגוד ניכנסו בחינם למוזיאון בהצגת כרטיס החבר. אנו נמצאים כבר כמה שבועות בשיחות ופגישות עם הנהלת המוזיאון במטרה להגיע להסכם חדש, ומקווים לעדכן על כך בקרוב. חשוב לנו לציין כי מדובר בעניין עדין. כניסה בחינם לחברי האיגוד היא אקט ראוי (ומקובל בעולם) של סולידריות בין מוזיאון לקהילת האמנים המקומית, אך הוא אינו מובן מאליו או קבוע בחוק. אנו מבקשים מכם להתאזר בסבלנות עד להסדרת הנושא, ובינתיים, חברי האיגוד שפנו אלינו עד פרסום הודעה זו ודיווחו כי כרטיס החבר שלהם לא כובד, יקבלו מהאיגוד החזר על הכרטיס שרכשו.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!