עידכון קצר מהנעשה ב״אוצר״

העבודות ממשיכות, ובשבועיים הקרובים צפויות להסתיים עבודות הקירוי שמבצעת העירייה עבור הפרוייקט. בינתיים, בנוסף על משלוח החומרים הפנטסטי שקיבלנו ממוזיאון תל אביב עם הורדת תערוכתה של מיכל הלפמן, קיבלנו גם משלוח חדש ונהדר מבית הספר ״בסיס״, שכולל עצים, פדסטלים, כיסאות, שולחנות שידות מתכות ועוד. תודה רבה לעמותת בסיס לאמנות ולדוריס ארקין על התרומה הנדיבה.

לאחר שעבודות הקירוי יסתיימו נכריז על הפתיחה המחודשת והחגיגית, עם שפע של חומרים לחלוקה לחברי וחברות האיגוד. בקרוב יעלה לאוויר גם האתר של האוצר, ובו תוכלו להתעדכן בחומרים שהגיעו אל המחסנים, ליידע אותנו אם יש לכם חומרים לתרום לאוצר, להתעדכן במועדי החלוקה, וכמובן – להירשם לסבבי חלוקה קרובים.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!