פרוייקט חדש של האיגוד להחזרת אמנות ישראלית עכשווית אל חללי הבנייה הציבורית והפרטית בישראל!

במסגרת פעולותינו ומאמצנו הרבים להסדרת שיתוף אמנים ישראליים עכשוויים בתחום האמנות הציבורית, איגוד האמנים הפלסטיים שמח וגאה מאוד להציג את היוזמה החדשה שלנו,״ARTFRONT״, שמטרתה להחזיר את ה״לובי״ לאמנים, ולחדש את הקשר בין בנייה ציבורית/פרטית בארץ לבין אמנות ישראלית עכשווית, שתוצג בחלליה.

את הפרוייקט מובילה עבור האיגוד האמנית אלין אלג׳ם.

במסגרת הפרוייקט, איגוד האמנים ישמש כמתווך ללא מטרות רווח בין אדריכלים/יות ויזמיות לאמנים, על ידי הקמת מאגר המציג מעין אינדקס ויזואלי של כל אמן/ית חבר/ת איגוד.

אז איך זה עובד?

שאלה מצויינת! אז ככה – אתן/ם שולחות/ים לנו חומרים לכתובת המייל artfront@igud-omanim.org (הנחיות מפורטות יגיעו מיד) ואנחנו דואגים לבנות את המאגר. בכל עמוד במאגר יופיעו צילומי הצבה של עבודות האמן/ית, וכן לינק לאתר שלה/ו.

במידה והאדריכלים/יזמים יביעו עניין, אנו ניצור איתכם/ן קשר בכדי לתאם וללוות תהליך מכירה, בירור עבודות דומות זמינות למכירה, או הפקת site specific.

שימו לב – אנא הקפידו על מילוי ההנחיות המדוייקות. הקפידו על גודל הדימויים, איכותם, פירוט שם קובץ המכיל את כל הפרטים הדרושים, וכן הלאה.

הנחיות לשליחת צילומי הצבה:

  1. ציינו בשורת הנושא של המייל את שמכם המלא.
  2. על הצילומים להיות מקצועיים (לא צילומי אייפון או צילומים לא ברורים!)
  3. גודל הדימויים: ברוחב של בין 10 ס״מ ל-20 ס״מ, רזולוציה 72-100dpi.
  4. צילומי הצבה בלבד (לא צילומי רפרודוקציה)
  5. פרטי הדימוי בשם הקובץ יופיעו בסדר זה: כותרת, שנה, טכניקה, מידות, מחיר. אם מדובר במחיר משתנה אנא ציינו הערכת מחיר. שימו לב – אנחנו חייבים מחיר קונקרטי!
  6. ציינו בגוף המייל האם העבודה זמינה למכירה או לא, ואם הוצגה בעברהיכן הוצגה ומתי
  7. ציינו בגוף המייל את כתובת האתר שלכם.
  8. אנא בחרו 4-3 דימויים מצויינים וכריזמטיים. עדיף שהעבודות יהיו זמינות למכירה, אך זה לא הכרחי.
  9. בבחירת העבודות אנא התחשבו בהקשר. כדאי שאלו יהיו עבודות שיכולות ״להחזיק״ חלל גדול יחסית. אפשר לשלוח צילומי הצבה של סדרת עבודות. ההצבה יכולה להיות בחלל אמנותי או פרטי, זה לא משנה כל עוד איכות הצילום טובה. העיקר – שלחו עבודות שמייצגות את עבודתכם/ן והן מהשנים האחרונות.

זהו, בהצלחה!

מועד אחרון להגשה: 15.4

 

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״. חברים בו כיום מעל 1000 אמנים. אנחנו עובדים כל השנה כדי להגדיל את תקציב האמנות הפלסטית בישראל, ליזום תשתיות חדשות לתחום ולקדם את מעמד האמן. הצטרפו אלינו.

חשוב לדעת

הסטודיו בתל אביב? בעקבות מאמצי האיגוד מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!