פרס לאמנית מצטיינת מטעם העמותה לחקר אמנות נשים ומגדר בישראל

העמותה לחקר אמנות נשים ומגדר בישראל פרסמה קול קורא לפרס ע״ס 15,00 ש״ח שיוענק לאמנית המתגוררת בישראל, היוצרת בכל תחום ומדיום של האמנות החזותית. שימו לב שיש קאטץ׳ קטן – כדי להגיש מועמדות לפרס עליכן להרשם תחילה כחברות בעמותה לחקר אמנות נשים ומגדר, ולשלם דמי חבר שנתיים (וגם להשיג מכתב המלצה מאחת מחברות העמותה). תנאי הגשה נוסף הוא רקורד של תערוכת יחיד אחת לפחות וכן שלוש תערוכות קבוצתיות בגלריה מוכרת ופעילה או חלל מוזיאלי.

ההגשה כוללת קורות חיים מעודכנים (עד 3 עמודים) בצירוף פרסומים אודות האמנים, אם ישנם (עד 2 עמודים נוספים); תיק עבודות ובו עד 20 דימויים ברזולוציה נמוכה; הצהרת אמנית (עמוד אחד); שני מכתבי המלצה מנשות/אנשי מקצוע (המלצה אחת יכולה להיות מאת חברת עמותה והשניה מאשת מקצוע שאיננה חברת העמותה). בנוסף, ניתן לצרף עד שני קטלוגים, של תערוכות יחיד בלבד. יש לצרפם כקבצים דיגיטליים (ברזולוציה נמוכה, עד 3 מגה בייט סה"כ).

את ההגשה כולה יש לשלוח  במייל, בקובץ פידיאף אחד רציף, עד משקל 3 מגה בייט, לכתובת: womenartandgender@gmail.com. יש לכתוב בשורת הנושא "מועמדות לפרס בקי".

מועד אחרון להגשה: 25.6

(באמצעות ערב רב)

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!