קול קורא להשתתפות בערב הקרנת עבודות וידאו תעודיות במסגרת פסטיבל דוקאביב

בפסטיבל דוקאביב הקרוב יתקיים ערב !NEXT המוקדש להצגת פרויקטים תיעודיים חדשים המרחיבים את גבולות העשייה הדוקומנטרית. הערב יורכב מפרזנטציות קצרות של עבודות חדשות (או עבודות בתהליך) בטווח רחב של נושאים, טכנולוגיות, וסוגי מדיה: אנימציה, וידיאו-ארט, וידיאו-דאנס, VR, מאש-אפ, עבודות רשת, מציאות רבודה (AR) וכיוצא בזה.

על הפרויקטים המוגשים להיות בעלי זיקה לקולנוע התיעודי ולהציע פרספקטיבה חדשה על הז'אנר, בין אם באמצעות שילוב דיסציפלינות, שימוש בשפה קולנועית יוצאת דופן, או שימוש חדשני בטכנולוגיה.

פרס !NEXT דוקאביב ליצירה הטובה ביותר ייבחר על-ידי הצופים.

להגשה יש לצרף את: שם היוצרים\ות ושם הפרויקט, באיזה מדיום הפרויקט, תיאור קצר של הפרוייקט, באיזו מסגרת הוא נעשה (פרטית, אקדמית, אחר), לפרט את מצב פיתוח הפרויקט מבחינת ביצוע והאם כבר נחשף לציבור, וכן לינק לטריילר או לקטע מהעבודה (עד חמש דק') או מספר דימויים.

הגשות יש לשלוח למייל – next@docaviv.co.il

הדדליין להגשה הוא יום ראשון ה-18 בפברואר.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!