קול קורא להשתתפות בפסטיבל ״מנופים״ לאמנות ופרפורמנס

אמנים ואמניות מכל התחומים ומכל המדיומים מוזמנים להגיש הצעה לעבודת אמנות
המיועדת לצפייה/חוויה/האזנה/התנסות בפארק המסילה בירושלים, במסגרת פסטיבל מנופים 2021. 

פארק המסילה בירושלים הינו פארק עירוני המשתרע לאורך תוואי מסילת הרכבת הישנה בירושלים. מסלולו המישורי עובר בצמוד לשכונות בקעה, המושבה הגרמנית, מקור חיים, קטמונים, בית צפאפא, תלפיות ועד מלחה. הפארק משמש להליכה ולמעבר בין מקומות, לפעילות ספורטיבית, לפעילות משפחתית ועוד. 

אוצרות הפסטיבל מחפשות ״עבודות חדשות או קיימות, המציעות קשר, מפגש, אינטראקציה עם צופה אחד או עם קבוצות קטנות, כאלו הבוחנות יחסים או מדדים בין גופים, עצמים, בני אדם וכו'. עבודות המציעות חוויה אנושית אינטימית בתוך הכאוס הכללי של המרחב הציבורי.״  

אנא צרפו להגשה את הפרטים הבאים:  שם היוצרים\ות ושם העבודה, באיזה מדיום העבודה, תיאור קצר אודותיה (פסקה), פירוט לגבי מצב פיתוח העבודה מבחינת ביצוע והאם כבר נחשפה לציבור. סקיצות/דימויים/טריילר אם יש כאלה.

העבודות הנבחרות יוצגו בפסטיבל מנופים שיתקיים בין התאריכים 26-28 באוקטובר 2021

הצעות יש לשלוח לכתובת המייל – manofim.jerusalem@gmail.com

מועד אחרון להגשה: יום רביעי, ה-31 במרץ.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!