קול קורא ליצירת עבודה במשרדי חברת סטארטאפ (כולל תקציב חומרים ושכר אמן)

חברת הסטארט אפ "WekaIO", המתמחה בפתרונות איחסון טכנולוגיים מתקדמים לארגונים, פרסמה קול קורא מעניין לאמנים, להציע "פרשנות אישית למושג 'מערכות מידע' על נגזרותיו השונות: החל מהטכנולוגי, דרך הסביבתי, ועד האנטומי והאינטימי".
אמנים בשלבים שונים בקריירה מוזמנים להציע לחברה "פרוייקט דו-מימדי שיוצג על שני קירות גדולים בקומת המשרדים של החברה במרכז תל אביב."

ההצעות הזוכות יקבלו ליווי והדרכה בבניית גוף העבודות על ידי אוצר/ת, שכר אמן על סך 3500 ש״ח וכן תקציב חומרים על סך 1500 ש״ח (מקרים מיוחדים יידונו בנפרד).

משך התצוגה במשרדי החברה הוא כחצי שנה, עם אפשרות להזמין מבקרים חיצוניים בתיאום מראש. בתום תקופת התצוגה העבודה תישאר ברשות האמנים ובמקרה של מכירה, לא תידרש עמלה מהאמנים.
על ההצעה להישלח בקובץ פידיאף אחד עד 10 mb, ולכלול:

  1. תיאור הפרוייקט בליווי דימויים אפשריים (כולל טקסט והסבר קצר).
  2. על הפרוייקט להתאים לתנאי החלל כעבודה שתיעשה בדו-מימד או כמיצב קיר לשני קירות.
  3. 10-8 דימויים של עבודות קודמות עם הצהרת אמן קצרה, עד 300 מלים.
  4. קורות חיים.

תכנית רצפה ודימויים של החלל יסופקו לפי דרישה במייל.
את החומרים יש לשלוח בפידיאף אחד לאמייל: art12flr@weka.io

מועד אחרון להגשה: 15 בדצמבר.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!