קול קורא לתכנון וביצוע של מיצב צל אומנותי ארעי בנמל יפו ויפו העתיקה

חברת "אתרים" בחוף תל אביב מזמינה את הציבור הרחב להגיש הצעות לתכנון וביצוע של מיצב צל אומנותי ארעי בנמל יפו ויפו העתיקה.

התקציב שהועמד לרשות כל אחד מהמייצבים הינו 45,000 ₪ (בתוספת מע"מ). את ההצעות יש להגיש לכתובת Darya.t@atarim.gov.il

חברת "אתרים" המנהלת את רצועת חוף הים של העיר תל-אביב יפו מבקשת להמציא מייצג צל -אומנותי, ארעי, עונתי, אושר יוצג לקהל המבקרים ביפו העתיקה ו/או נמל יפו לאורך החודשים מאי עד ספטמבר. בכל מתחם יוצב מייצג צל שונה או דומה אך לא זהה. על המייצג להיות יצירתי ויחד עם זאת פתרון פונקציונלי וארעי לצל.

האמנים מתבקשים לתת מענה אומנותי, ארעי לצל תלוי ו/או עומד שאינו מתחבר באופן קבע לקרקע ו/או עמודות תמיכה. על ההצעה להתאים לאחד או שני המתחמים; יפו העתיקה- כיכר קדומים ונמל יפו.

התקציב לכל מיצג אומנותי הוא 45 אלף ש"ח + מע"מ כולל שכר אמן/ מפיק, חומרים, התקנה ו/או תלייה למעט מהנדס קונסטרוקציה אשר "חברת אתרים" תספק.

תיאור המתחמים להצללה:

★ יפו העתיקה- במת כיכר קדומים.

נדרש פתרון הצללה ארעי אשר יילקח בחזקת מיצג אומנותי ויתפרש מעל במת כיכר קדומים. הבמה הינה מלבנית במידות: 15.20מ'* 19.30 מ'. בכל אחד מארבעת קצוות השטח (הבמה) יש עמוד עליו ניתן להתקין הצללה עליונה. תמונה להמחשה למטה ~

★ נמל יפו – הטיילת המזרחית, שלושה קטעים: (יש לבחור 2 מתוך שלושת הקטעים) \\ א. 30 מ' על 8 מ' \\ ב. 25 מ' על 12 מ' \\ ג. 25 מ' על 12 מ'.

פרטים נוספים אפשר למצוא כאן.

מועד אחרון להגשה: 3 במרץ.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״. חברים בו כיום מעל 1000 אמנים. אנחנו עובדים כל השנה כדי להגדיל את תקציב האמנות הפלסטית בישראל, ליזום תשתיות חדשות לתחום ולקדם את מעמד האמן. הצטרפו אלינו.

חשוב לדעת

הסטודיו בתל אביב? בעקבות מאמצי האיגוד מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!