קול קורא לתכנון וביצוע של מיצב צל אומנותי ארעי בנמל יפו ויפו העתיקה

חברת "אתרים" בחוף תל אביב מזמינה את הציבור הרחב להגיש הצעות לתכנון וביצוע של מיצב צל אומנותי ארעי בנמל יפו ויפו העתיקה.

התקציב שהועמד לרשות כל אחד מהמייצבים הינו 45,000 ₪ (בתוספת מע"מ). את ההצעות יש להגיש לכתובת Darya.t@atarim.gov.il

חברת "אתרים" המנהלת את רצועת חוף הים של העיר תל-אביב יפו מבקשת להמציא מייצג צל -אומנותי, ארעי, עונתי, אושר יוצג לקהל המבקרים ביפו העתיקה ו/או נמל יפו לאורך החודשים מאי עד ספטמבר. בכל מתחם יוצב מייצג צל שונה או דומה אך לא זהה. על המייצג להיות יצירתי ויחד עם זאת פתרון פונקציונלי וארעי לצל.

האמנים מתבקשים לתת מענה אומנותי, ארעי לצל תלוי ו/או עומד שאינו מתחבר באופן קבע לקרקע ו/או עמודות תמיכה. על ההצעה להתאים לאחד או שני המתחמים; יפו העתיקה- כיכר קדומים ונמל יפו.

התקציב לכל מיצג אומנותי הוא 45 אלף ש"ח + מע"מ כולל שכר אמן/ מפיק, חומרים, התקנה ו/או תלייה למעט מהנדס קונסטרוקציה אשר "חברת אתרים" תספק.

תיאור המתחמים להצללה:

★ יפו העתיקה- במת כיכר קדומים.

נדרש פתרון הצללה ארעי אשר יילקח בחזקת מיצג אומנותי ויתפרש מעל במת כיכר קדומים. הבמה הינה מלבנית במידות: 15.20מ'* 19.30 מ'. בכל אחד מארבעת קצוות השטח (הבמה) יש עמוד עליו ניתן להתקין הצללה עליונה. תמונה להמחשה למטה ~

★ נמל יפו – הטיילת המזרחית, שלושה קטעים: (יש לבחור 2 מתוך שלושת הקטעים) \\ א. 30 מ' על 8 מ' \\ ב. 25 מ' על 12 מ' \\ ג. 25 מ' על 12 מ'.

פרטים נוספים אפשר למצוא כאן.

מועד אחרון להגשה: 3 במרץ.

קול קורא להשתתפות ב"סינמאניה", תחרות סרטוני בידוד של סינמטק תל אביב וקרן רבינוביץ'
קול קורא להשתתפות בפרויקט "מסעות" של "המכון לנוכחות ציבורית"
דחיית תשלומי ארנונה לאמנים ואמניות בתל אביב
איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.
הצטרפות / חידוש חברות » הטבות לחברי האיגוד»

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!