קול קורא לתכנית שהות בגלריה "סטודיו משלך" בירושלים

מועצת הפיס לתרבות ואמנות בשיתוף "סטודיו משלך" בירושלים מזמינים אמניות ואמנים להגיש מועמדות לתכנית רזידנסי בתמיכת מפעל הפיס.

לרגל הפתיחה מחדש של גלריה "סטודיו משלך", מזמינה הגלריה 3 אמנים ואמניות פלסטיות מתחומים שונים לתכנית שהות אמן שתוקדש ליצירת עבודה חדשה.

תכנית השהות מבקשת להרחיב את גבולות השיח בין אמנות פלסטית, קיימות וקהילה בדגש על טקסטיל. משתתפי התוכנית יעבדו עם סטודיו "אמרה" – מתפרה חברתית המכשירה ומעסיקה צעירות על רצף הסיכון בתחום התפירה, בדגש על שימור ושחזור בגדים קיימים ומחזור חומרים.

למשתתפי התכנית יינתן סטודיו לעבודה וכן וסיוע מסטודיו "אמרה" לצורך ביצוע הפרויקט המוצע. התוכנית כוללת שכר אמן, ליווי אמנותי של אוצרת הגלריה ותקציב לחומרים. פרויקט הסיום יוצג בתערוכה קבוצתית בגלריה "סטודיו משלך" במאי-יוני 2022

זמן השהות: חודש עד חודשיים.

אין הכרח לגור בירושלים בזמן הרזידנסי

מועד אחרון להגשה: יום ראשון, ה-15 לאוגוסט.

לפרטים נוספים והגשה לחצו כאן.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!