רזידנסי במחלקה לאמנות של סמינר הקיבוצים

המחלקה לאמנות של סמינר הקיבוצים מזמינה 3 זוגות של אמנים ואמניות פעילות (סה״כ 6 אמנים ואמניות), להגיש מועמדות לעבודת סטודיו בת חודשיים בקמפוס החדש של הפקולטה לאמנויות במגדל שלום. התכנית מיועדת לאמנים ואמניות המעוניינות לפעול יחד, כצמד, בפרויקט אמנותי דיאלוגי, שהתכנית המוצעת תאפשר ותסייע להוציא אל הפועל. יש לקחת בחשבון את מגבלות הזמן הקצוב ואת חלל התצוגה הנתון.

התכנית תציע חלל עבודה בגודל 45 מ״ר לכל צמד, וכן גישה לסדנאות עבודה מצוידות ומתקדמות (מעבדה דיגיטלית, סדנת עץ ומתכת, חיתוך לייזר, סטודיו לצילום ועוד). בתום השהות תוצג תערוכה משותפת.

תאריכי הרזידנסי – 12 באוגוסט עד 12 באוקטובר 2021.

על מנת להגיש מועמדות לתכנית יש לשלוח קובץ PDF אחד ובו קורות חיים של צמד האמנים/יות; תיק עבודות המונה 10 עבודות קודמות; הצעה לפרויקט הכוללת תיאור מילולי (עד 500 מילה) וסקיצות/הדמיות ויזואליות.

מועד אחרון להגשה: יום חמישי, ה-17 ביוני.

כתובת מייל למשלוח: ehadhaamres@gmail.com

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!