רזידנסי חדש באתונה

אתם מוזמנים להגיש מועמדות לרזידנסי חדש ומושקע באתונה, הנמשך חודש, ומיועד ל״אמנים, אוצרים וחושבים, שעוסקים בפרקטיקות אמנות מבוססות זמן״ ומעוניינים ״להעמיק, לשקול מחדש או לשנות את המתודולוגיה או הפרקטיקה שלהם, ללא נטל הציפיה לתפוקה מסויימת.״ נשמע מושלם! את הפרטים המלאים אפשר למצוא בעמודים 28-30 של התכניה הקצת גדושה ונלהבת מדי שלהם – בכל זאת, רק עכשיו קמו – שכוללת כמה וכמה תכניות שונות ומשונות. המסלול הרלוונטי ביותר עבור חברי האיגוד, לדעתנו, היא זו המיועדת לאמן או אוצר בינלאומי.

הרזידנסי מציע מענק של 1300 יורו, תקציב יצירה נוסף של עד 1500 יורו, סטודיו, מגורים וטיסה, תקציב תחבורה ציבורית, מפגשי סטודיו עם אמנים ואוצרים מקומיים, וכן ארוחת צהריים יומית (אותה האמנים המשתתפים מתבקשים לבשל בעצמם, אז זהירות.)

מועד אחרון להגשה: 26 בנובמבר.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!