רזידנסי לאמנים-הורים בניו יורק

תכנית הרזידנסי "Interlude" במדינת ניו יורק מיועדת לאמנים-הורים. התכנית, שנמשכת חודש, מעניקה סטודיו ומגורים המתאימים למשפחה שלמה, וכן מענק צנוע לחומרים, נסיעות, אוכל ובייביסיטינג. התכנית תעניק גם אפשרויות נטוורקינג באיזור. נבירה קצרה באיזור השאלות והתשובות באתר מעלה כי המקום, הנמצא באיזור כפרי מרחק שעתיים נסיעה צפונה ממנהטן (בעיירה בשם ליווינגסטון), מציע לילדים איזורי משחק בטבע, משחקי שולחן, צרכי אמנות לילדים, צעצועים, ספרים וחשבון נטפליקס. לא מצאנו באיזור השאלות והתשובות הגבלה על הגשה לאזרחי ארה"ב, אז אנו מניחים שההגשה פתוחה לאמנים מכל העולם. עם זאת, לפני ההגשה, כדאי ליצור עמם קשר ולוודא.

תאריך אחרון להגשה: 1 בדצמבר.

לפרטים נוספים והגשה לחצו כאן.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!