שני קולות קוראים חדשים שלנו עבור חברי האיגוד!

חברים וחברות יקרים, אנחנו שמחים להכריז על שני קולות קוראים חדשים שיזמנו עבורכם!

קול קורא להפקת אירועים מקצועיים לציבור האמנים
איגוד האמנים מציע מענק תמיכה לאמנים עבור הפקה ויזמות אירועים מקצועיים בתחום האמנות הפלסטית בישראל. מה זה אומר בפועל? שאם יש לכם רעיון ליום עיון/הרצאה/קורס/סדנה/הכשרה מקצועית המיועדת לאמנים או מקדמת את מעמד וזכויות האמן בישראל, או סדנה להכשרה מקצועית בתחומי ניהול קריירה (נאמר, קורס עמידה מול קהל) או פרקטיקות עבודה טכניות (נגיד, סדרת חרישה במתכות) – אנחנו נשמח לשתף פעולה ולתמוך באירוע.
יש לכם אירוע מתאים? כתבו לנו אל – igud.a.p@gmail.com
ופרטו את תיאור היוזמה, שמות המרצה/ים, תקציב, מקום האירוע וקהל היעד.
על ההצעות לפעילויות להיות מיועדות לציבור האמנים ולחברי האיגוד, ללא מטרות רווח.

קול קורא למפגשים עם תלמידים ובני נוער
הקול הקורא השני מיועד להכשרת הדור הבא של אוהבי האמנות בישראל. אנחנו רוצים לעזור לכל מי שפועל כדי להכשיר ילדים ונוער להתבונן באמנות. זו הרי מצווה שאין כדוגמתה!
לכן, אנחנו יוצאים במבצע חסר תקדים: אם אתם חברי איגוד, ועשיתם אירוע אמנות בהשתתפות ילדים (למשל – כיתת ילדים או חוג ביקרו בתערוכה שלכם, או בסטודיו) –
כתבו לנו אל igud.a.p@gmail.com עם הפרטים, שלחו תמונה מהמפגש ותקבלו מענק כספי צנוע!

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!