מחזור חדש לסדנה הפופולרית למידול בתלת מימד עם אור כסלו!

בעקבות ארבעת המחזורים הקודמים (והמוצלחים מאוד!), ובעקבות רשימת ההמתנה שהצטברה, אנחנו פותחים מחזור חדש של סדנת ה-SketchUp למידול בתלת מימד, בהנחיית אור כסלו!

הסדנה מיועדת לאמנים ואמניות ללא כל נסיון קודם במידול (כן צריך לדעת לעבוד עם מחשב, למצער). במהלך הסדנה ילמדו המשתתפים לבנות מודלים בתלת מימד באמצעות תוכנת SketchUp. נלמד לבנות אובייקטים, לתכנן חלל לתערוכה, להכין הדמיה ועוד.

העבודה בסדנה בקבוצה קטנה תאפשר למשתתפים ליווי ועבודה על פרוייקטי המידול שבהם ירצו להתמקד (למשל תכנון חלל לתערוכה, אובייקט או תכנון הדפסת תלת מימד.)

הסדנה תתקים בזום, והיא כוללת שישה מפגשים בני שעה כל אחד. הם יתקיימו בחודש פברואר (וקצת ממרץ). מועדי המפגשים יקבעו ישירות מול המנחה.

אור כסלו הוא מעצב תעשייתי, מתכנת ומרצה במכון הטכנולוגי חולון.

לרגל המצב, מחיר מיוחד לחברי האיגוד: 200 ש״ח בלבד.

מחיר לאמנים שאינם חברי האיגוד: 350 ש"ח.

להרשמה לסדנה לחצו כאן.

שימו לב, ניתן להצטרף לאיגוד/לחדש חברות בעת ההרשמה לסדנה ולקבל את המחיר המסובסד.

שאלות ובירורים בכתובת igud.a.p@gmail.com

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!