סדנה לבנייה והדפסה תלת מימדית עבור חברי וחברות האיגוד!

בואו להשתתף בסדנה מעשית חדשה ומיוחדת המיועדת לאמנים שמעוניינים להתנסות בעולם התלת מימד ולקבל כלים מעשיים לעבודה ושילוב תלת מימד ביצירתם!

בין הנושאים שתלמדו בסדנה: בניית מודלים, תוכנות חינמיות למידול, שיקולים בתכנון להדפסה ותפעול המדפסת. במהלך הסדנה כל משתתף יתנסה בהדפסת תלת מימד עצמאית!

אין צורך בניסיון קודם בתלת מימד. על המשתתפים להגיע עם מחשב נייד.

הסדנה תכלול ארבעה מפגשים בני שלוש שעות כל אחד. המפגשים יתקיימו במרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית, חולון, בחודש מאי הקרוב, בין השעות 17:00-20:00.

תאריכי המפגשים, ימי שלישי: 5.5, 12.5, 19.5, 26.5

מחיר: 520 ₪ לחברי איגוד

750 ₪ לציבור הכללי.

לשאלות והרשמה כתבו אל – igud.a.p@gmail.com

פירוט המפגשים –

מפגש ראשון: סקירה כללית על טכנולוגיות הדפסה. לימוד תוכנה ידידותית וחינמית לתכנון מודלים תלת מימדיים ממוחשבים.

מפגש שני: הכרות עם מאגרים משותפים של קבצים מוכנים ברשת. הורדתם ועבודה איתם. הכרת הסורק התלת מימדי והתנסות. לימוד תוכנה לניקוי ומניפולציות פיסוליות על סריקות ומודלים.

מפגש שלישי: הכנת קבצים להדפסה. לימוד  תוכנות סלייסר (SLICER) "תרגום להדפסה " וקביעת פרמטרים.

מפגש רביעי:  טיפול באוביקטים שהודפסו. ומעבר על חומרי ההדפסה העיקריים בשוק.

את הסדנה תעביר אילי לוי, אמנית מייזז (מיצב זז) ומנהלת "מעבדת מקס – מלאכות ומכונות" במרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית, חולון. שותפה ב"תזזית"-אנסמבל לאמנים וקהילה, ומקיימת שיתופי פעולה עם אמנים ומדענים מתחומים שונים.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!