רזידנסי בן חצי שנה בדיסלדורף

קרן קארי ודן ברונר, דיסלדורף, קרן התרבות של מדינת נורדריין-ווסטפאליה, סדנאות האמנים בתל-אביב ומכון גתה יעניקו, כמדי שנה, מלגה לאמנ/ית ישראלי/ת מתחום האמנות הפלסטית.

המלגה כוללת שימוש ללא תמורה בדירת סטודיו בדיסלדורף ומענק חדשי של 1.200€ לתקופה של 6 חודשים. בנוסף יוענק סכום מקסימלי וחד-פעמי של 600€ עבור הטיסה. הרזידנסי יתקיים מחודש ינואר ועד חודש יוני 2020 והאמן חייב לשהות בדיסלדורף באותה תקופה.

המלגה מיועדת לאמנים ולאמניות לאחר סיום לימודים ולא מיועדת לסטודנטים. מועמדים יכולים להיות אמנים מקצועיים אשר זכו בהכרה ציבורית או יכולים להצביע על הצלחה מקצועית. ידעת השפה האנגלית הכרחית.

לצורך הצגת מועמדות יש למסור בשפה האנגלית: מכתב הגשת מועמדות, תיעוד של העשייה האמנותית עד כה, תיאור מפורט של הצעת העבודה או הפרויקט, ביוגרפיה קצרה עם רשימת התשתתפות בתערוכות. את החומרים יש לשלוח בדואר או להגיש ידנית למשרדי מכון גתה: ויצמן 4, תל אביב, 64239

תאריך אחרון להגשת מועמדות: יום ו', ה-25 באוקטובר, בשעה 12:00.
לפרטים המלאים באתר מכון גתה לחצו כאן.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!