מועד חדש של מפעל הפיס לתמיכה ב"יוזמות אזרחיות התנדבותיות" בתחומי האמנות

מועצת הפיס לתרבות ולאמנות פרסמה מועד חדש לתמיכה ב"קבוצות אזרחים המעוניינות ליזום ולהפיק יוזמות הפתוחות לקהל ללא תשלום, הכוללות פעולות תרבות ואמנות קהילתיות במגוון תחומי היצירה כגון, תיאטרון, מוזיקה, אמנות פלסטית ועוד, שהם פרי יצירה של הקהילה המקומית במקום מגוריהם. התמיכה מיועדת ליוזמות ופעולות בתחומי האמנות השונים המעודדים שיתופי פעולה קשרים בין-אישיים ובין-קהילתיים, אשר יאורגנו ויופקו באופן בלעדי ועצמאי ע"י קבוצת האזרחים והקהילה המקומית."

על אירועי האמנות והתרבות המוצעים להתקיים ברוח התנדבותית של הקהילה המקומית ולא תשולם תמורה כספית למופיעים והמשתתפים. מענק מפעל הפיס יינתן כנגד הצגת אסמכתאות להוצאות שבוצעו בפועל ביוזמה.

המענק בפרויקט זה צפוי להיות בסכום  שבין 10,000 ₪ לבין  20,000 ₪ כולל מע"מ לכל בקשה שתאושר. סכום המענק המבוקש ממפעל הפיס יהיה בטווח זה בלבד, לכן יש להתייחס לנתון זה בתכנון התקציב של הפרויקט עבורו מוגשת בקשה למענק

מועד אחרון להגשה: 1 בדצמבר.

לפרטים נוספים והגשה באתר מפעל הפיס לחצו כאן.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!