עיריית באר שבע פרסמה קול קורא להצבת פסל בכיכר תנועה סמוך לפארק ההיי-טק. תגישו הצעות!

חברי וחברות האיגוד, במסגרת המאמצים שלנו לערב אמנים עכשוויים בפיסול ציבורי בישראל, אנחנו רוצים ליידע אתכם על ההזדמנות הבאה – עיריית באר שבע פרסמה קול קורא להצבת יצירת אמנות במעגל תנועה ע"ש אלברט אינשטיין ברחוב התבונה, סמוך לפארק ההיי טק, בקרבת אוניברסיטת בן גוריון בנגב. אתם מוזמנים להגיש הצעה ליצירה שתוצב בכיכר!

שימו לב שכשאתם מהרהרים ומפנטזים על הפסל אתם חושבים גם על מר אלברט אינשטיין, שכן בקול הקורא כתוב במפורש כי ההצעה המוצעת צריכה להכתב "תוך התייחסות לאישיות אלברט איינשטיין ולתחומי הידע השונים."

הקול הקורא מבקש גם שהיצירה המוצעת תהיה "בעלת נוכחות במרחב, ועשויה מחומרים עמידים, תתוכנן לעמוד בתנאי מזג האויר השוררים בנגב ותהיה קלה לתחזוקה. יש לתכנן הגבהה לפסל/יצירה ותאורת לילה ייחודית. נדרש אישור יועץ בטיחות וקונסטרוקטור." התקציב ליצירה (כולל תאורה, ביסוס וקונסטרוקציה והובלה והתקנת הפסל באתר) – עד 250,000 ₪ כולל מע"מ.

טופס הרשמה תוכלו למצוא כאן. תמונות ותצלומי אוויר של הכיכר אפשר למצוא כאן.

על ההצעה להגיע למשרד עוזרת אדריכל העיר בכתובת המייל rinatas@br7.org.il עד יום ראשון, ה-1.11.18 (בשעה 15:00 לכל המאוחר) לשאלות ניתן לפנות לטל. 08-6464928.

הבהרה מטעם עיריית באר שבע בנוגע למשפט "ההכנה ליצירה ופיתוח הכיכר באחריות העירייה… יש לתכן הגבהה ותאורת לילה לפסל" – "התקציב שהוגדר כולל בין היתר את התכנון הקונסטרוקטיבי ואישור קונסטרוקטור, וכן את תכנון התאורה ככל שיידרש, מתוך הבנה שאופן הארת הפסל הינו חלק מעיצוב היצירה. באחריות העירייה לבצע את הביסוס וההכנה לפסל לפי תכנית קונסט'. כמו כן העירייה תפתח את המעגל תנועה, הפיתוח כולל גם את התאורה ע"פ תכנון מוצע ע"י האמן, אם קיים."

בהצלחה!

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!