מוזיאון העיר המחודש של ת״א מצטרף לתשלום שכר אמן לפי תעריפון האיגוד

בקיץ 2023 יפתח מוזאון העיר המחודש את שעריו כמרכז תרבות עירוני. לפי קול קורא חדש, ״המוזאון יציג תערוכות מתחלפות שמבוססות על הנראטיב של העיר, על התושבים והתושבות שחיים בה ועל הסיפורים שמרכיבים אותה. בכל שנה יזמין המוזאון יוצרים ויוצרות ממגוון תחומי העשייה, תושבי ותושבות העיר, להציע עבודות חדשות המבוססות על אוסף סיפורי העיר.״

לשמחתנו, בקול הקורא לתערוכה הראשונה מצטרף המוזיאון, כמו מוסדות אמנות נוספים לאחרונה, לתשלום שכר אמן לפי תעריפון האיגוד.

אמניות ואמנים מכל התחומים מוזמנים להגיש הצעה לתערוכת הפתיחה של המוזיאון, שתתקיים בקיץ 2023. התערוכה תבקש לבחון את השאלה אודות תפקידם של החופש ואי-העשייה, של הבטלה העירונית ה"תל–אביבית" ושל היצרנות, העבודה והיזמות, ואת האופן שבו כל אלה משחקים תפקיד במרקם העירוני הייחודי לעיר מימיה הראשונים ועד היום. מתי בדיוק התחילה תל אביב להיות עיר שאין לה הפסקה? וכיצד היא מתקיימת כמודל ליברלי מאפשר ועם זאת כמרחב תובעני ומשעבד?

שימו לב – אף שמועד ההגשה צפוף מאוד, בשלב ההגשה נדרש רק תיק עבודות והצהרת אמן שמתייחסת לנושא בקווים כללים, ולא ממש הצעה לפרויקט.

לפרטים נוספים והגשה לחצו כאן.

מועד אחרון להגשה: יום חמישי, ה-15 בספטמבר 2022

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״. חברים בו כיום מעל 1000 אמנים. אנחנו עובדים כל השנה כדי להגדיל את תקציב האמנות הפלסטית בישראל, ליזום תשתיות חדשות לתחום ולקדם את מעמד האמן. הצטרפו אלינו.

חשוב לדעת

הסטודיו בתל אביב? בעקבות מאמצי האיגוד מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!