חברי האיגוד מוזמנים לסדנת ביו-ארט יוצאת דופן!

אנחנו שמחים מאוד לבשר על סדנה מעשית חדשה, יוצאת דופן ומלהיבה מאוד לחברי האיגוד: סדנת Bio-art, שתתמקד בלימוד טכניקות מיוחדות לשימוש בחומרים מבוססי ביולוגיה כגון תחליפים לעור, לפלסטיק ולנייר. הסדנה אידיאלית עבור אמנים שרוצים להרחיב ולהעמיק את סל חומרי הגלם שלהם.

במסגרת הסדנה משתתפיה ילמדו כיצד לגדל ולעבד את החומרים הללו, תוך קבלת כלים לחשיבה על מחקר חומרי – כיצד ניגשים לחומר? מה אפשר לעשות עמו כאמנים? מה כבר גילו אודותיו ואיך החומר הופך לעבודת אמנות? בנוסף, ילמדו המשתתפים מתכונים ברורים ובדוקים וגם יתאפשר מרחב של ניסויים. הסדנאות כוללות חומרים וכלי עבודה וכן את הסודות שבעזרתם תוכלו להמשיך לעשות ניסויים לבד בבית!

את הסדנה תעביר האמנית ליאת דניאלי – בוגרת המדרשה לאמנות בבית ברל וחברת גלריה אלפרד, המתמחה בביו-ארט.

שימו לב – בשל אופיה המעשי והמעמיק, הסדנה היא בעלת שני חלקים.

חלקה הראשון יתקיים בחודש ינואר, ונושאו יהיה "ביו-טקסטיל". במהלך סדנה זו ילמדו המשתתפים את הבסיס להכנת בדים, ניירות ופלסטיק מבוססי ביולוגיה.

מפגשי החלק הראשון יתקיימו בימי ראשון ה-12.1, 19.1, 26.1, 2.2, בין השעות 10:00-13:00, בסטודיו שבגלריה אלפרד, סמטת אהרון שלוש 5.

החלק השני יתקיים בחודש פברואר-מרץ, ויתמקד בעבודה עם צלולוזה, ובהכנת ניירות ובדים מירקות ומיקרואורגניזמים.

מפגשי החלק השני יתקיימו בימי ראשון ה-9.2, 16.2, 1.3, 8.3 בין השעות 10:00-13:00, בסטודיו שבגלריה אלפרד, סמטת אהרון שלוש 5.

מחיר מסובסד לשתי סדנאות לחברי איגוד האמנים הפלסטיים: 1785 ש"ח.
מחיר מסובסד לסדנה אחת: 1120 ש"ח. מחיר רגיל לאמנים שאינם חברי האיגוד: 2100 ש"ח.

להרשמה ושאלות כתבו מייל לליאת דניאלי: liatidanieli@gmail.com

הנחה לחברות וחברי האיגוד בהרשמה לריטרי-ארט, תכנית לכוריאוגרפיה חדשה
מפגש הדרכה מיוחד לכתיבת הגשות אפקטיביות עבור חברי וחברות האיגוד בצפון!
"פרקים בפילוסופיה של האדמה", שלושה קורסים קצרים ואקוטיים לחברי האיגוד בנושא מקומה של המחשבה היצירתית בפתחו של האסון האקולוגי!
איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.
הצטרפות / חידוש חברות » הטבות לחברי האיגוד»

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!