מדריך חדש של האיגוד לכתיבת הצהרת אמן ואמנית!

אנחנו שמחות לפרסם מדריך חדש מבית האיגוד – מדריך לכתיבת הצהרת אמן ואמנית!

עבור אמנים ואמניות רבות, כתיבת מסמך קצר אודות עבודתן נתפסת כמשימה קשה, ואפילו מאיימת. בצדק, כמובן. קשה לכתוב על עצמך. הצהרת אמן אכן הופכת כתיבה אישית על יצירת אמנות לטופס אחד מיני רבים, עם קהל קוראים לא ברור וכללים לא כתובים. ובכל זאת, אין מנוס. אם בכוונתך להגיש מועמדות לתכניות רזידנסי, לתמיכה בעבודה חדשה או לפרס, ניסוח הצהרת אמן היא משימה הדורשת ביצוע. ואם כבר מתיישבים לכתוב הצהרה כזו — כדאי שהיא תהיה טובה ואפקטיבית.

לכן הכנו עבורכם מדריך חדש לכתיבת הצהרת אמן ואמנית. את המדריך כתבה האוצרת לאה אביר, על בסיס מדריך קודם שכתב עבור האיגוד האמן איתן שוקר. מוזמנים ומוזמנות לעלעל במדריך!

ובאותו עניין, בעוד כמה שבועות נפתח מחזור נוסף לסדנה המסובסדת של לאה אביר לאיתור מקורות מימון לאמנים ואמניות. כדאי להירשם!

הגיע הזמן ללמוד את רזי תוכנת העריכה פרימייר (עם אוסקר אבוש)
בואו ללמוד מידול תלת ממד בסדנת זום עם אור כסלו!
חושבות על לימודי תואר שני בחו״ל? בואו להתייעץ בנושא עם קרן גולדברג וד״ר לני דותן
איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!