חושבות על לימודי תואר שני בחו״ל? בואו להתייעץ בנושא עם קרן גולדברג וד״ר לני דותן

חושבות על לימודי MFA באנגליה או בארה"ב בשנת הלימודים הבאה?

ספטמבר הוא הזמן האידיאלי לפגישת ייעוץ עם צוות היועצות שלנו – ד״ר לני דותן וקרן גולדברג – במהלכה תוכלו להכיר את תכניות לימודי האמנות המרכזיות במערב אירופה ובארה"ב, לשמוע על דרישות הקבלה ועל אפשרויות המימון השונות ללימודים ובעיקר לעבוד על כתיבת הצהרת כוונות באנגלית ועל תיק עבודות להגשת מועמדות ללימודי המשך בחו"ל.

עלות מפגש ייעוץ אישי בן שעה – 150 ש״ח.

ד״ר לני דותן היא אמנית וחוקרת בוגרת תואר שני ודוקטורט מהסלייד סקול אוף פיין ארט, יוסיאל, לונדון. היא מנחה ויועצת בעלת ניסיון רב בליווי אמנים בתהליכי קבלה וגיוס כספים ללימודים גבוהים.

קרן גולדברג היא מבקרת אמנות ודוקטורנטית במחלקה לתולדות האמנות באוניברסיטה העברית ירושלים. היא בעלת תואר שני בכתיבה ביקורתית באמנות מה-Royal College of Art  לונדון. בשנים האחרונות היא מלווה אמנים בהגשות ללימודים, למלגות, לפרסים ולתוכניות שהות ברחבי העולם.

להרשמה למפגש יעוץ אישי לחצו כאן.

הגיע הזמן ללמוד את רזי תוכנת העריכה פרימייר (עם אוסקר אבוש)
בואו ללמוד מידול תלת ממד בסדנת זום עם אור כסלו!
מפגש הכנה לקראת ההגשה עם נציגי הקרן ליוצרים עצמאיים
איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!