האיגוד קורא להסדרת המשך פעילותו של מרכז מאירהוף לחינוך לאמנות

איגוד האמנים הפלסטיים מצטרף לקריאה למציאת פתרון הולם עבור המשך קיומן של סדנאות האמנות הוותיקות במרכז מאירהוף לחינוך לאמנות. ביטול שנת הלימודים הקרובה במרכז ופיטורי כל המורים העובדים בו הם גזר דין מוות לאחד המוסדות הוותיקים והמרכזיים בתל אביב-יפו ללימודי אמנות – מוסד שבו למדו והעשירו את דעתם בעשרות השנים האחרונות אלפי ילדים ומבוגרים מתושבי העיר, ובו התחנכו וגדלו גם אמנים ויוצרים רבים.


נציגי האיגוד פנו אל המחלקה לתרבות בעיריית תל אביב-יפו ואל המוזיאון כדי לבדוק כיצד ניתן למנוע את הסגירה המידית, כך שניתן יהיה להסדיר את המשך קיום הסדנאות גם תחת אי הוודאות של תקופת הקורונה, וגם לאחר פינוי המבנה ברחוב דובנוב.

לעמוד המאבק בפייסבוק, לחצו כאן.

לכתבה בנושא ב"גלריה", לחצו כאן.

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!
[calendar id="6734"]

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!