״האוצר״ מוכן לסבב החלוקה הראשון!

זה קורה! ״האוצר״ יוצא לדרך!

בשבוע שעבר ערכנו ביקור קצר ב״אוצר״, לקראת חלוקת החומרים הראשונה שתתקיים בעוד שבועיים (בערך – יום שישי ה-4 בדצמבר.)

האוצר, נזכיר, הוא פרויקט ירוק ופחות או יותר חסר תקדים של האיגוד, בתמיכת עיריית תל אביב-יפו. מטרתו – שימוש חוזר ומיחזור של ציוד וחומרים שנזרקים על ידי מחלקות העירייה ומוזיאון תל אביב, לרווחתכם, חברי וחברות האיגוד.

אז קודם כל, נודה ל-200 החברים והחברות שנרשמו לסבב הראשון! אנחנו שמחים לראת שיש היענות כזו ליוזמה החדשה. לצערנו, כידוע, עקב הקורונה, לסבב החלוקה הראשונה נוכל להכניס רק את 20 הנרשמים הראשונים. אל דאגה – אנו ניצור קשר גם עם שאר הנרשמים לקראת השתתפות בסבבי החלוקה הבאים.

ובינתיים, עד הסבבים הבאים, הבא נשזוף קצת את העיניים בחומרים הטובים והמשונים שאספנו עבורכם בשבועות האחרונים ממחסני המחלקות השונות בעיריית תל אביב-יפו, וממוזיאון תל אביב.

ספוגים בשקית
מבחר שלטי רחובות, מישהו?
מזרנים, ככל הנראה
ולסיום, קצת מסגרות בתוך עגלת סופר

איגוד האמנים הפלסטיים נוסד בשנת 1934 תחת השם ״אגודת הציירים והפסלים בארץ ישראל״, וחברים בו כיום כ-1150 אמנים. אנחנו לא מתעסקים בתערוכות, אלא בהגדלת תקציב האמנות, בשיפור תשתיות ומעמד האמן. לתאטראות יש צי של לוביסטים, לכם יש אותנו.

חשוב לדעת

חברי וחברות האיגוד נכנסים חינם למלא מוזיאונים, מקבלים הנחות בבתי עסק בתחום האמנות, ויכולים להרשם לשלל סדנאות והכשרות מקצועיות מסובסדות. גרים בתל אביב? מגיעה לכם הנחה בארנונה על הסטודיו!

הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר שלנו, וכבדו את תיבת הספאם שלכם במעדן מלכים!